18 najlepszych pudełek subskrypcyjnych na prezenty

0
95

Pomiędzy urodzinami, rocznicami, i święta, łatwo zabraknąć pomysłów na prezenty. Nie wyrzucaj jeszcze rąk w powietrze — pomyśl o pudełku subskrypcyjnym. Istnieją pudełka dla prawie wszystkich zainteresowań, a osoba obdarowana może wypróbować wiele rzeczy, których samodzielne skompilowanie byłoby o wiele za drogie. Możesz je kupić na miesiąc, ale uważamy, że trzy miesiące to idealny prezent, ponieważ będą ciągle odczuwać ten ciepły zawrót głowy.

Jestem też głęboko przekonany, że od czasu do czasu trzeba dawać sobie prezenty. Te pudełka działają niezależnie od tego, czy kupujesz dla siebie, czy dla kogoś innego.

Żadna z poniższych opcji nie wymaga umów, więc możesz anulować w dowolnym momencie. (Wystarczy sprawdzić drobnym drukiem, ile dni przed rozliczeniem należy ich powiadomić.) Jeśli kupisz subskrypcję na wiele miesięcy, możesz anulować automatyczne odnawianie, ale nie otrzymasz zwrotu pieniędzy za pudełka, które nie jeszcze nie wysyłam. Zauważyliśmy, że pudełka mają oddzielne opcje upominków, które zwykle kosztują trochę więcej, ale nie musisz się martwić o anulowanie.

Pamiętaj, że pudełka subskrypcyjne są wysyłane co miesiąc o bardzo określonej porze, więc nie zostaną wysłane natychmiast po złożeniu zamówienia, jeśli spieszysz się z prezentem w ostatniej chwili.

Koniecznie sprawdź nasze inne przewodniki po prezentach, takie jak Prezenty dla nastolatków i 25 prezentów poniżej 25 USD, a także niektóre z naszych ulubionych prezentów, takie jak kocia talia tarota i kubek do herbaty.

Aktualizacja z lipca 2023: Dodaliśmy pudełko na wino Firstleaf i skarpetki Conscious Step. Zaktualizowaliśmy również ceny w całym tekście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj