20 niezbędnych narzędzi, które powinieneś mieć w domu

0
128

Następnym razem odbierz rachunek za naprawę, sprawdź zestawienie faktury. W większości przypadków większość kosztów nie pochodzi z części. Pochodzi z pracy. Płacenie ludziom za naprawę rzeczy jest drogie. Możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy — i mnóstwo czekania — jeśli chcesz samemu zakasać rękawy i zająć się pracami domowymi. Instrukcje dotyczące w jaki sposób do konstruowania rzeczy można znaleźć w instrukcjach i filmach na YouTube, ale są pewne narzędzia, których nieuchronnie potrzebujesz, niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieszkaniu, czy w domu jednorodzinnym. Zebraliśmy wszystkie najlepsze narzędzia, które powinieneś mieć do obsługi wszystkich, oprócz największych prac związanych z majsterkowaniem.

Koniecznie zapoznaj się z naszymi wieloma innymi przewodnikami zakupowymi, w tym z naszym ulubionym sprzętem na zimną pogodę poniżej 100 USD, całym sprzętem potrzebnym do rozpoczęcia wspinaczki oraz sprzętem awaryjnym, który można trzymać w domu.

Zaktualizowano w lutym 2022 r.: Dodaliśmy narzędzie do uszczelniania Allway 3 w 1 i metalową linijkę Westcott oraz dostosowaliśmy linki i ceny.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj