24 analogowe prezenty dla osób, które potrzebują cyfrowego detoksu

0
28

Wycisz ten telefon powiadomienia! Czy znasz kogoś, kto jest doprowadzony do szaleństwa przez fakt, że w dzisiejszych czasach wszystko wydaje się być podłączone do Internetu? Czy tęsknią nostalgicznie za tym, kiedy mogli zabawa bez konieczności wypełniania testu captcha? W takim razie mamy dla Ciebie przewodnik po prezentach. Zostań bohaterem świąt dzięki tym analogowym prezentom, które pokazują, że nie potrzebujesz internetu, aby się świetnie bawić.

Sprawdź pozostałe nasze przewodniki po prezentach, takie jak lista życzeń WIRED 2022, prezenty dla osób spędzających czas na świeżym powietrzu, rzeczy, których naprawdę chcą nastolatki, wirusowe prezenty TikTok i pomysły na prezenty dla domowego szefa kuchni.

Aktualizacja z listopada 2022 r.: Dodaliśmy kilka nowych elementów, w tym pełzającą po skałach, zdalnie sterowaną ciężarówkę, pianino Kalimba i mikser stojący.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Proszę również rozważyć subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj