28 niezbędnych narzędzi do naprawy domu, które powinieneś mieć

0
84

Zejdźmy na dół do mosiężnych pinezek: Możesz poradzić sobie z większością domowych prac naprawczych i instalacyjnych. Nie ma większego znaczenia, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. Od tego są pierwsze razy. I nie ma znaczenia, że ​​jeszcze nie wiesz, jak je zrobić: po to są samouczki YouTube. Wszystko, czego potrzeba, to postawa „możesz zrobić”, odrobina cierpliwości, pokora, aby wiedzieć, kiedy skonsultować się z instrukcjami, oraz odpowiednie narzędzia.

Możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i czasu, jeśli chcesz się uczyć. Instrukcje, jak budować można znaleźć w instrukcjach i filmach na YouTube, ale są pewne narzędzia, których nieuchronnie potrzebujesz, niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieszkaniu, czy w domu jednorodzinnym. Obiecujemy, że jeśli wejdziesz do gry z odpowiednim nastawieniem i odpowiednim sprzętem, będziesz zaskoczony tym, co możesz osiągnąć.

Koniecznie zapoznaj się z wieloma innymi przewodnikami dotyczącymi zakupów, w tym z naszym ulubionym sprzętem na zimę poniżej 100 USD, najlepszym sprzętem do wspinaczki dla początkujących, sprzętem ratunkowym do przechowywania w domu oraz naszym przewodnikiem Kup na całe życie.

Zaktualizowano w lipcu 2023 r.: Zaktualizowaliśmy ceny i dostępność, a także wymieniliśmy kilka starych kilofów na nowe, takie jak miarka, klucz nastawny i podnóżek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj