5 świetnych ofert zabawek erotycznych do sprawdzenia już teraz

0
85

Wiosna nastała! Świeci słońce (przeważnie) i zaczyna się rozgrzewać (w niektórych miejscach). Nie ma nic bardziej naturalnego niż uczucie dodatkowego rozbrykania, gdy słońce wraca z zimowej hibernacji, więc zebraliśmy kilka ofert z naszych ulubionych sklepów z zabawkami erotycznymi, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać magia w powietrzu. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po zakupach, Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała i Najlepsze wibratory. W tej chwili odbywa się również wiele innych wiosennych wyprzedaży, jeśli szukasz więcej sprzętu.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź __roczna subskrypcja na __PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki)**. Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Lelo Mona

Foto: Lelo

Wibrator Mona 2 to aktualizacja starego ulubieńca; prosty, prosty i uniwersalny wibrator. Ma podstawowy kształt, ale nie daj się zwieść, ta rzecz może być bardzo delikatna lub zaskakująco intensywna. Dzięki miękkiemu silikonowemu korpusowi i umiarkowanej szerokości doskonale nadaje się do zabawy w domu lub na zewnątrz. Nie ma rozkloszowanej podstawy, więc nie używaj go do wewnętrznych rzeczy tyłek.

Wyróżniona w naszym przewodniku po najlepszych zabawkach erotycznych dla każdego ciała, Lelo’s Sila Cruise to zabawka wielkości dłoni z funkcją wibratora. Usta są szerokie i doskonale nadają się do stymulacji rozproszonej lub, jeśli mocniej przyciśniesz je do ciała, stymulacji ukierunkowanej. Zabawną rzeczą w zabawkach Lelo’s Cruise jest to, że przyciśnięcie ich do ciała powoduje zwiększenie intensywności ssania i wibracji. Szczerze mówiąc, jest to jeden z moich ulubionych schematów sterowania każdą zabawką erotyczną, tak intuicyjny, że możesz nawet nie zauważyć, że to robisz.

Lily 2 to maleńkie maleństwo, dyskretny mały wibrator, który odgrywa rolę wibracji pocisku. Coś małego, aby zapewnić ukierunkowaną stymulację, gdy nie masz ochoty na coś większego lub bardziej skomplikowanego. Czasami wystarczy zwykły mały szum.

Foto: Lovehoney

Uprzęże Lovehoney to jedne z moich ulubionych, a ta jest wyposażona w 9-calowy wibrator z dołączonym pilotem, dzięki czemu nie musisz grzebać w trudno dostępnych przyciskach, gdy jesteś w ferworze.

Bardzo mały i bardzo dyskretny gładzik Boost firmy Lovehoney jest dwustronny, więc możesz go wywrócić na lewą stronę, aby uzyskać nieco inny zestaw tekstur. Jeśli masz fallusa i nigdy nie próbowałeś głaskania, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie. Tylko pamiętaj, aby utrzymywać go w czystości, ten ma zwyczaj przyciągania sierści zwierząt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj