6 najlepszych usług drukowania zdjęć

0
85

Nie jest to najtańsza usługa, ale Mpix często ma wyprzedaże. O ile nie drukujesz czegoś jako prezent i potrzebujesz tego teraz, sugeruję poczekać, aż ceny spadną.

Najlepsze dla foto-frajerów

Printique

Najwyższej jakości wydruki w moich testach pochodziły z usługi Printique firmy Adoramy, dawniej zwanej Adoramapix. Wybór między Printique i Mpix był jednym z najtrudniejszych wyborów, jakie musiałem wykonać w tej pracy. Ostatecznie wybrałem Mpix, ponieważ dostawa jest darmowa, a częste wyprzedaże obniżają cenę, ale jeśli zależy Ci tylko na jakości druku, Printique wygrywa o włos. Jednym z powodów są jego opcje: możesz wybrać szereg papierów i są one wymienione według ich rzeczywistych nazw, takich jak Kodak Endura lub Fujifilm Matte. Podoba mi się również opcja drukowania daty i nazwy pliku z tyłu każdego obrazu.

Printique jest droższy, ale dodatkowe pieniądze zapewniają znacznie lepsze wydruki. Sięgnąłem po papier Kodak Endura Luster (z którego też korzysta Mpix). Kolory są bardzo realistyczne, z bogatą czernią i dobrymi szczegółami zarówno w cieniach, jak i światłach.

Kolejnym miejscem, w którym Printique błyszczy, jest proces przesyłania zdjęć. Możesz importować obrazy bezpośrednio z komputera lub z wielu innych miejsc, w tym Dropbox, Facebook, Flickr, Zdjęcia Google, Instagram i Lightroom.

Najlepszy na budżet

Snapfish

Jeśli nie masz dużo pieniędzy do wydania, ale nadal potrzebujesz dobrze wyglądających wydruków, Snapfish to zapewni. Snapfish nie oferuje takiej samej jakości wydruków, jak nasze najlepsze typy, ale kosztuje mniej niż jedną trzecią ceny, a wyniki nie są złe.

Możesz przesyłać obrazy z komputera lub telefonu lub importować je bezpośrednio z mediów społecznościowych (Facebook, Flickr, Zdjęcia Google lub Instagram). Interfejs sieciowy jest łatwy w użyciu, ale podobnie jak w przypadku większości tańszych usług, będziesz nieustannie bombardowany dodatkowymi sprzedażami książek, kubków i nie tylko. Niektóre z nich okazują się być zabawne (patrz poniżej), ale nadal są denerwujące.

Zaskoczyła mnie jakość wydruków od Snapfisha, biorąc pod uwagę cenę. Są lepsze niż to, co otrzymałem z kilku innych usług (nie recenzowanych tutaj), które kosztowały ponad dwukrotnie.

Snapfish ma również doskonałe ceny na niektóre opcje drukowania w lewym polu, takie jak kubki do kawy. Niedawno zrobiłem moim dzieciom kilka kubków, używając zdjęć wykonanych przez nich rysunków. Wyniki były zabawne, chociaż zdecydowanie nie spodziewałbym się, że te odciski wytrzymają zmywarkę. Jednak za 2 dolary (z kuponem w okresie świątecznym) trudno się pomylić. Ich pełna cena wynosi technicznie 12 USD, ale Snapfish często oferuje kupony, które obniżają ją do około 4 USD, czasami mniej. Nie płać więcej niż 6 USD.

Najlepsze dla książek

Shutterfly

Używałem Shutterfly do tworzenia wszystkiego, od kalendarzy po książki i jestem zadowolony z wyników, ale wydruki firmy nie są najlepsze.

Rozpiętość tonalna jest dobra, cienie nie znikają w czystej czerni, a na białym końcu widma chmury zachowują dużo szczegółów. Ale wydruki mają płaski wygląd, a papier jest wątły w porównaniu do naszych najlepszych ofert. Męczy mnie też ciągły up-selling na stronie. Za każdym razem, gdy przesyłasz zdjęcia, nawet jeśli już powiedziałeś, że chcesz zrobić odbitki, Shutterfly przerywa proces zakupu, mówiąc: „Zmieniliśmy Twoje zdjęcia w książkę” i zmuszając Cię do odrzucenia tego niechcianego okna dialogowego, aby uzyskać do rzeczy, którą faktycznie chcesz kupić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj