7 laptopów do gier, które pokonały konkurencję

0
80

Próbka przeglądu WIRED Asus ROG Strix Scar 18 została dostarczona z najlepszymi dostępnymi specyfikacjami (i9-13980HX, RTX 4090) i nie zawiodła. Ten wielkoekranowy tytan niszczy nawet imponującego 16-calowego MacBooka Pro M2 Max (9/10, WIRED poleca). Nic dziwnego, że nie ma konkurencji na froncie gier, a dla twórców, poważni profesjonaliści od edycji i produkcji uzyskają lepsze, trwałe wyniki dzięki Asusowi. Strix Scar 18 robi to ze znacznie mniejszym stylem i znacznie większą obudową, ale jeśli jesteś głodny mocy, to zapewnia.

W ustawieniach QHD Ultra w Legendy Apexa, prawie osiągniesz maksymalny poziom tego wyświetlacza przy 225 fps, wymagając tylko kilku poprawek, aby osiągnąć limit. Tytuły z naciskiem na jakość, jak np Assassin’s Creed Valhallazarządzaj 122 kl./s w rozdzielczości QHD Ultra — to naprawdę dobre wyniki.

Oczekuje się, że klawiatura jest doskonała, a Asus od jakiegoś czasu oferuje najlepsze klawiatury do laptopów do gier, a portów jest mnóstwo. 18,4-calowy panel QHD 240 Hz doskonale nadaje się do gier na najwyższym poziomie i ma ładne matowe wykończenie. Kicker to bardzo wysoka cena, zaczynająca się od 2499 $.

Specyfikacje, których należy szukać: procesor Intel Core i9-13980HX, karta graficzna Nvidia RTX 4090, 18-calowy wyświetlacz QHD z częstotliwością odświeżania 240 Hz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj