7 najlepszych kontrolerów do gier dla każdego rodzaju gracza

0
246

Lata temu, strona trzecia kontrolery do gier były tanie i znane z kiepskiego wykonania — zwłaszcza z plastikowych podróbek MadCatza. Każde gospodarstwo domowe miało jeden. To było zarezerwowane dla rodzeństwa dzieci i gości, których być może nie lubiłeś tak bardzo. Tego rodzaju kontrolery dały gamepadom innych firm złą nazwę – taką, która przetrwała do dziś.

Jednak w ostatnich latach firmy takie jak Scuf i Astro założyły swoją zbroję i rozwinęły swoje banery w dążeniu do odbudowania reputacji „niemarkowych” gamepadów, jeden kontroler na raz. Próbowaliśmy kilku z nich w ciągu ostatnich kilku lat i to są nasze ulubione. Oto najlepsze kontrolery do gier, oficjalne i nieoficjalne, dla Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox (One i Series X/S) oraz PC.

Przeczytaj nasze przewodniki po najlepszych zestawach słuchawkowych do gier, najlepszej myszy do gier i najlepszych laptopach do gier, aby uzyskać więcej rekomendacji.

Zaktualizowano luty 2022 r.: W tym przewodniku dostosowaliśmy ceny, dodaliśmy Scuf Reflex i Scuf Instinct oraz usunęliśmy kontroler arkadowy Hori V. Kai.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj