7 świetnych okazji, które pomogą Ci przetrwać tydzień pracy

0
285

Słońce jest na zewnątrz, więc naturalnie chcę tylko wziąć kieliszek różowego wina i usiąść na zewnątrz z moimi koleżankami. Niestety, zwykle nie jest to mile widziane, aby mieć wino, gdy jesteś w terminie. Jeśli Ty też wyglądasz przez okno swojego biura, zaokrągliłem osiem ofert, które pomogą Ci przetrwać dzień pracy, od niektórych naszych ulubionych laptopów po maszynę z białym szumem, która pomoże Ci się wyciszyć.

Nie widzisz tu niczego, czego potrzebujesz? Sprawdź nasze przewodniki po najlepszym sprzęcie do domowego biura i najlepszych krzesłach biurowych.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty pracy z domu

Nie wszystkie materiały biurowe są tworzone jednakowo. Przewody się strzępią, laptopy słabną, a te stare słuchawki na biurku dopiero zaczynają cię denerwować. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze, czy też jako hybryda tych dwóch, te oferty mogą pomóc ci ulepszyć swój sprzęt do pracy bez względu na to, gdzie jesteś.

Nasz ulubiony Chromebook jest w tym tygodniu przeceniony o ponad 25%. Laptop typu „dwa w jednym” zapewnia elastyczność, dzięki czemu możesz z łatwością wykonywać pracę przy biurku (tryb laptopa) i przeglądać serwis Netflix w nocy (tryb stojący). Zwykle sprzedaje się za 520 USD, więc jest to świetna okazja do ulepszenia.

Jeśli masz dość dźwigania niezgrabnego laptopa, wybierz coś bardziej luksusowego. Naprawdę podoba nam się Samsung Galaxy Chromebook 2 za jego smuklejszy profil, jasny ekran i ogólnie dobrą konstrukcję. Chociaż regularnie spada do 549 USD, nadal jest to dobra cena.

Nostalgia Apple jest prawdziwa, jak Hulu Rezygnacja żywo przedstawia spadek iPhone’a w 2007 roku. Chociaż nic nie przebije szumu tego dnia, uważamy, że AirPods Max (8/10, zalecane WIRED) są nadal dość ekscytujące. Są stylowe, redukują hałas i zapewniają wspaniały dźwięk. Chociaż 30 USD może nie wydawać się dużą zniżką, produkty Apple rzadko trafiają do sprzedaży.

Ciągłe tykanie cudzych klawiatur może być dość rozpraszające. Bose to nasza ulubiona opcja do biura, zagłuszająca dźwięk tak dobrze, że nie musisz się martwić, że współlokator gra w Silk Chiffon w kółko lub niekończące się powiadomienia ze Slack współpracownika. Cena 700 waha się trochę, ale zwykle wynosi 379 USD.

Na odpoczynek od pracy

Nikt nie chce zabierać pracy do domu, zwłaszcza jeśli ich biuro jest ich dom. Kiedy się wylogujesz, ważne jest, aby sprawdzić swoje życie zawodowe, niezależnie od tego, czy jest to ulubione hobby, czy spokojny sen. Oferty te mogą pomóc pozbyć się dokuczliwych myśli związanych z pracą i pomóc Ci się zrelaksować.

Nie ma nic gorszego niż wypisanie się tylko po to, aby zobaczyć wszystkie obowiązki, które masz na liście rzeczy do zrobienia. Odkurzacz robota może zająć się przynajmniej jednym z nich za Ciebie. G30 Edge jest wyposażony w laserowe mapowanie i smukły kształt, który doskonale nadaje się do usuwania wszystkich kurzu spod mebli. Nie jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy, ale uważamy, że 240 USD to solidna oferta.

Granie może być świetnym sposobem na wejście do innego świata niż praca. Jednym ze sposobów, który sprawia, że ​​jest to jeszcze lepsze, jest dobry zestaw słuchawkowy do gier. Chociaż ten zestaw słuchawkowy jest zoptymalizowany pod kątem Playstation, jest również kompatybilny z innymi systemami do gier. Przy 50 procentach zniżki i już stosunkowo niskiej cenie, to świetny czas na przygotowanie się do ulubionej gry.

Jeśli pracujesz, kiedy powinieneś być w swoich dżinsach, pomocne mogą być narzędzia, które usypiają cię, takie jak maszyna z białym szumem. Dreamegg Portable White Noise Machine z łatwością zmieści się w każdym pomieszczeniu dzięki swojemu drobnemu profilowi, pozwalając ci odpłynąć gdziekolwiek jesteś. Posiada 11 dźwięków, trzy ustawienia timera i ładowanie USB-C. Dzięki tej zniżce możesz liczyć mniej dolarów niż owce.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj