9 najlepszych telewizorów, które przetestowaliśmy (oraz pomocne wskazówki dotyczące zakupów)

0
102

Oszczędzanie na nowy ekran? Aby pomóc Ci poruszać się po dziesiątkach pozornie identycznych modeli telewizorów Samsung, LG, Vizio, TCL, Sony i innych producentów, obejrzeliśmy na nich setki godzin treści i wybraliśmy kilka z naszych ulubionych. Wymieniliśmy wszystko, od najlepszego telewizora po najlepszy budżetowy zestaw, jaki możesz kupić — i kilka doskonałych wyborów pomiędzy.

Wszystkie te modele mają rozdzielczość pikseli 4K Ultra HD (a niektóre mają 8K), ponieważ nie ma już wielu dobrych powodów, aby kupować standardowy telewizor HD. Telewizory mają teraz wspaniałe wyświetlacze, ale są okropne pod względem dźwięku i mogą mieć słabe interfejsy, więc powinieneś także zainwestować w dobry soundbar i telewizor do strumieniowego przesyłania danych, jeśli nie możesz znaleźć żądanej aplikacji. Jeśli nie znasz żargonu stosowanego przez producentów telewizorów, pomocny może być nasz przewodnik Jak kupić telewizor.

Zaktualizowano w lipcu 2023 r.: Usunęliśmy starsze modele i zaktualizowaliśmy ten przewodnik o nasze najnowsze ulubione produkty firm TCL, Samsung, Roku i Hisense.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj