Amazon Night-Light nie rozwiązuje moich problemów ze snem

0
91

Rano otrzymujesz wszystkie te informacje w dołączonej aplikacji, w tym poziom temperatury i wilgotności w pomieszczeniu oraz ogólny wynik snu. Największą niespodzianką dla mnie było to, jak długo właściwie śpię. Pomimo tego, że jestem w łóżku przez około dziewięć lub dziesięć godzin, śpię tylko siedem lub osiem godzin. W niektóre noce pojawiał się oczywisty problem, na przykład kiedy budziłem się dwie i pół godziny po zaśnięciu i leżałem tam przez trzy godziny i 23 minuty, zanim w końcu znowu zasnąłem. Na szczęście tego rodzaju noc jest rzadka, a większość zakłóceń polegała na kilkuminutowym głaskaniu moich przytulnych kotów, a następnie ponownym zamykaniu oczu.

Zakup Rise za 140 USD zapewnia sześciomiesięczną subskrypcję Halo, programu zdrowia i dobrego samopoczucia firmy Amazon. Na szczęście nie musisz subskrybować żadnych danych dotyczących snu, ale jeśli będziesz kontynuować członkostwo, możesz również analizować swoją tkankę tłuszczową i dowiedzieć się, jak brzmi Twój ton dla innych (przekażę oba) jak uzyskać plany żywieniowe i przepisy.

Alexa, idź do łóżka

Foto: Amazonka

Konfiguracja Halo Rise była łatwa, a aplikacja przeprowadzi Cię przez szczegóły, na przykład skierowanie go w stronę górnej części ciała w odległości mniej więcej wyciągniętej ręki. Nie chcesz niczego pomiędzy tobą a Halo Rise. Nie wykrył mojego śpiącego męża po mojej drugiej stronie. Mam koty, które są bardzo aktywne w nocy, ale na szczęście rzadko chodzą po krawędzi łóżka i zamiast tego wolą denerwować mojego męża i mnie w tym samym czasie, przechodząc przez środek. Wydaje się, że nie miało to wpływu na moje dane, ale zdecydowanie mogłoby, jeśli twoje koty lub dzieci są bardziej irytujące niż moje.

To przede wszystkim urządzenie do śledzenia snu, ale jest też ładną lampką nocną. Wystarczy niewielki łuk rzeczywistego światła, aby uzyskać naprawdę jasne lub bardzo słabe światło, w zależności od potrzeb. Naciśnięcie mniejszego przycisku na górze urządzenia uruchamia 30-minutową symulację zachodu słońca, aby przygotować się do drzemki. Większy przycisk to drzemka lub sterowanie oświetleniem. Nie podoba mi się proces regulacji światła, ponieważ przytrzymujesz przycisk podczas przełączania poziomów, a jeśli przypadkowo posuniesz się za daleko w jednym kierunku, musisz poczekać i przejść przez to ponownie.

W aplikacji możesz ustawić alarm wschodu słońca lub alarm dźwiękowy lub używać ich obu razem. Dostępny jest również „inteligentny alarm”, który może zadzwonić w ciągu 30 minut od ustawionego czasu budzenia, jeśli wykryje, że wszedłeś w fazę lekkiego snu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj