Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V12 Detect zjada i nie pozostawia okruchów

0
34

Jak większość Nowości Moje apartamenty w Yorku mają przestarzały parkiet. Łatwo dostrzec ślady zadrapań i plam, ale kurz jest prawie niemożliwy. Zanim odkurzacz Dyson wszedł do mojego arsenału, polegałem na Swiffer Sweeper. (Niezdarny odkurzacz Dirt Devil, którym dzieliłem się ze współlokatorami, stracił moc ssania.) Przyznaję, że mogę mieć obsesję na punkcie czystości, ale latałbym między pudełkami Swiffera i zamiatał szmatki co tydzień – zawsze jest więcej kurzu. Moja sytuacja była irytująca oraz drogie.

Bezprzewodowa linia odkurzaczy Dyson zawsze była dla mnie aspirującym urządzeniem gospodarstwa domowego (wiesz, że jesteś dorosły, kiedy nie możesz się doczekać zakupu odkurzacza). Ale zawsze wydawało mi się, że tak drogi przedmiot to przesada jak na maleńkie nowojorskie mieszkanie i że nie wykorzystam go w pełni. Tańsze modele również nigdy nie wydawały się całkiem „tanie”. Gdybym miał zrzucić setki dolarów na Dysona, nie chciałem się osiedlić. Ale nadal musiał być smukły, z szeregiem narzędzi, po które wiedziałem, że sięgnę (i żadnego, do którego bym nie sięgnął).

Wprowadź Dyson V12 Detect Slim. Natychmiast skrzywiłem się na widok ceny 650 dolarów, ale to dosłownie próżnia moich marzeń. Istnieje wykrywanie laserowe, które emituje zielone światło, dzięki czemu można zobaczyć kurz, zanim go wessasz. Jest smuklejszy i bardziej kompaktowy niż wiele innych odkurzaczy w sztyfcie i doskonale nadaje się do docierania do przypadkowych, trudno dostępnych szczelin w moim mieszkaniu. Jeśli nie mogę kupić domu jako millenials, mogę przynajmniej usprawiedliwić Dysona, prawda?

Kompaktowy i wygodny

Zdjęcie: Dyson

V12 Detect Slim wygląda jak większość odkurzaczy Dyson, ale jest wyposażony w ekran LCD, który pozwala przełączać się między trzema trybami czyszczenia: Eco, który oszczędza baterię i wydłuża czas pracy; Auto, które dostosowuje ssanie w zależności od poziomu kurzu; i Boost, który jest energochłonny do głębokiego czyszczenia, ale trwa krótko.

Wyświetla również żywotność baterii, informacje o filtrach i blokadach oraz dane, które pokazują rozmiar i rodzaje cząstek, które potencjalnie zasysają w czasie rzeczywistym. Na przykład żółty pasek oznacza, że ​​wciągane są głównie cząstki wielkości alergenów i pyłków. Różowy słupek oznacza cząsteczki tak małe jak roztocza i drobny piasek, a fioletowy słupek to cząsteczki tak małe jak granulki cukru. Warto wiedzieć, ale jeśli wolisz nie wiesz, możesz to wyłączyć.

V12 Detect jest pierwszym w ofercie Dyson, który ma jeden przycisk zasilania, więc nie musisz przytrzymywać spustu przez cały czas podczas odkurzania. Wystarczy nacisnąć przycisk włączania, aby rozpocząć i wyłączania, aby zatrzymać. To moja ulubiona funkcja (oprócz systemu laserowego), ponieważ ułatwia odkurzanie podczas przesuwania mebli na bok (i zapobiega przypadkowemu włączeniu go podczas przenoszenia go między pokojami). Jest również świetny dla osób cierpiących na cieśń nadgarstka lub artretyzm, zwłaszcza gdy odkurzasz przez dłuższy czas.

W zestawie znajdują się dwie głowice czyszczące (głowica czyszcząca Laser Slim Fluffy do twardych powierzchni i głowica czyszcząca Motorbar do wszystkich powierzchni) oraz sześć akcesoriów, w tym wkrętarka do włosów, ssawka szczelinowa, narzędzie kombinowane, klips na różdżkę (do przechowywania dwa wyżej wymienione akcesoria), stację dokującą oraz ładowarkę do wymiennego akumulatora. To dla mnie dużo, ale za tę samą cenę można dostać V12 Detect Slim Extra lub V12 Detect Absolute, które mają dodatkowe akcesoria, takie jak wąż przedłużający, narzędzie do materaca czy mini szczotka do odkurzania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj