Chatbot AI firmy Bing pomaga w pisaniu wiadomości tekstowych

0
86

Trwająca inwazja sztucznej inteligencji w każdej aplikacji, usłudze i aspekcie Twojego życia trwa. Popularna aplikacja Microsoftu na klawiaturę SwiftKey na Androida pozwala pisać, przesuwając palcem po literach na ekranie, aby wygenerować słowa. Teraz SwiftKey otrzymuje dawkę chatbota, aby urozmaicić wszystko.

W lutym Microsoft wypuścił swojego chatbota Bing z ulepszoną sztuczną inteligencją. Od tego czasu walczył z innymi ciężkimi chatbotami, w tym Google Bard i OpenAI ChatGPT (który zasila backend Bing Chat). Od tego czasu Microsoft chętnie afiszuje się ze swoim chatbotem, zwiększając jego zasięg.

Ciekawi czatu mogą pobrać wersję beta SwiftKey na Androida. Aktualizacja z 5 kwietnia sprawia, że ​​chatbot Bing jest dostępny wszędzie tam, gdzie wysyłasz wiadomości. Użytkownicy zobaczą trzy zakładki w SwiftKey: jedną dla Bing Search, jedną oznaczoną Czat, która pozwala rozmawiać z sztuczną inteligencją Bing Chat, oraz jedną oznaczoną Tone, która czyta rozmowy i komponuje sugerowane odpowiedzi z podobnym tonem emocjonalnym. Wdrożenie się nie dzieje wszystko na razwięc jeśli zainstalujesz wersję beta SwiftKey i nie widzisz kart czatu Bing, sprawdzaj ponownie.

Oczywiście tylko na Androida. Użytkownicy innych systemów operacyjnych mogą uzyskiwać dostęp do czatu Bing za pośrednictwem aplikacji Bing lub przeglądarki internetowej.

Ten rodzaj technologii sztucznej inteligencji ma sens w aplikacji, biorąc pod uwagę, że celem SwiftKey jest rozpoznanie, jakie znaczenie próbujesz wydostać za pomocą przeciągnięć i gestów. Oczywiście jedną rzeczą jest odgadnięcie słowa, które masz na myśli, a zupełnie inną generatywną sztuczną inteligencją wymyślanie całych wiadomości, które możesz wysłać. Ale hej, to SMS-y AI. Co może pójść nie tak?

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej wiadomości na temat technologii konsumenckich.

Google przenosi podcasty do YouTube Music

Google lubi łączyć swoje usługi. Jej usługi przesyłania wiadomości i czatu wideo Meet i Duo zostały połączone w jeden zagmatwany pakiet w zeszłym roku. Wcześniej Google połączył swoją dedykowaną usługę muzyczną Google Play z YouTube Music.

Następnie podcasty wkraczają do YouTube Music. Serwis 9to5Google zauważył dodanie karty Podcasty do aplikacji YouTube Music. Nie jest to potwierdzenie, że Google planuje porzucić swoją dedykowaną aplikację mobilną Podcasty, ale nie byłoby to zupełnie nie do przyjęcia dla firmy, gdyby zrobiła to w najbliższej przyszłości.

Mimo to Google jest wyraźnie chętny do zwiększenia akcji dzięki podcastom. Być może zsynchronizowanie aplikacji Podcasty z aplikacjami YouTube również pochłonie część odbiorców z popularnej platformy muzycznej i wideo. Chociaż oczywiście usługi takie jak Spotify i Apple Music mają niezłą przewagę.

Kobo do pisania

Rakuten, najbardziej znany ze swoich e-czytników Kobo, które stanowią alternatywę dla Amazon Kindles, ma nowy tablet E Ink, na którym można pisać. Kobo Elipsa 2E ma 10,3-calowy ekran, który umożliwia czytanie e-booków i dokumentów podczas pisania notatek za pomocą dołączonego pióra.

Za 400 USD Elipsa jest droższa niż jej główni konkurenci, ReMarkable 2 i Amazon’s Kindle Scribe. Kindle Scribe może być późniejszy niż ReMarkable, ale nadal jest wielkim chłopcem na placu zabaw E Ink, tylko dzięki dominacji Amazona na rynku e-czytników i e-booków. Niezrażony, Kobo zachował konkurencyjny spokój i produkował urządzenia o niezmiennie wysokiej jakości. Mogą nie mieć wszechobecności ogromnej biblioteki Amazon i po prostu ogólnej wszechobecności, ale zawsze możesz sprawdzić na nich książki z biblioteki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj