Chroń i ładuj swój zegarek Apple dzięki naszym ulubionym akcesoriom

0
99

Jeśli masz iPhone’a, istnieje duża szansa, że ​​masz już Apple Watch. Oceniliśmy go jako najlepszy smartwatch I najlepszy monitor fitness dla właścicieli iPhone’a. Dominuje w kategorii smartwatchów, z ponad jedną trzecią rynku. Nawet jeśli nieco paniczny marketing zeszłorocznej serii 8 (8/10, WIRED poleca) sprawił, że zachichotałeś, nadal jest to jedno z najtrwalszych, w pełni funkcjonalnych i wygodnych urządzeń do noszenia dostępnych za te pieniądze.

Jest to również jeden z najłatwiejszych produktów Apple do wyposażenia, nawet jeśli tak naprawdę nie jest to konieczne. Osobiście nigdy nie złamałem ekranu ani obudowy Apple Watch. Apple oferuje rozszerzony plan gwarancyjny, który rozważyłbym, biorąc pod uwagę, że ceny usług naprawy zegarków są wygórowane. Jednak w przypadku, gdy go odrzucisz, te zabezpieczenia ekranu i etui mogą pomóc przedłużyć żywotność Twojego niezbędnego timera/budzika/urządzenia do śledzenia snu. Dołączyliśmy również niektóre z naszych ulubionych pasków i ładowarek.

Nadal nie zdecydowałeś, który zegarek Apple wybrać? Mamy też poradnik zakupowy. I sprawdź nasze przewodniki po najlepszym iPhonie, najlepszym iPadzie i najlepszym MacBooku, aby uzyskać więcej rekomendacji Apple.

Zaktualizowano w marcu 2023 r.: Dodaliśmy nowe akcesoria i usługi, takie jak skórzany pasek Quince i Nomad DesignLab. Zaktualizowaliśmy również linki i ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj