Demaskowanie Pedro Pascala, skomplikowanej nowej twarzy science fiction

0
69

Masz na myśli ból fizyczny?

Ból każdego rodzaju. Nie lubię bólu psychicznego, emocjonalnego ani fizycznego. Niektórzy ludzie będą jak Och, wiem, że jest bardzo prawdopodobne, że coś złamię, muszę spróbować. Pierdolić. To. Nie myślę o sobie jako… nie jestem twardzielem.

Naprawdę?

Nie żyję w ten sposób. Jestem lubrykantem. Chcę, żeby ludzie czuli się komfortowo. Nie wiem, jak funkcjonować kosztem czyjegoś komfortu. Jestem ulubieńcem ludzi.

Widzę to trochę w mediach społecznościowych, gdzie wydaje się, że robisz wszystko, co w twojej mocy, aby, powiedzmy, fandom science-fiction był bardziej przyjazny i integracyjny. Na przykład bardzo wspierasz swoją siostrę, która w 2021 roku ujawniła się jako osoba transpłciowa. Jak sobie radzisz ze swoją rolą w przestrzeni politycznej?

Całkowita improwizacja i ostatecznie po prostu błądzenie po stronie, jak… [very long pause, two deep sighs] Całe moje serce jest nastawione na, wiesz, marginalizowanego słabszego. To nie jest wybór. Na przykład, jak ktokolwiek śmie nie wspierać ludzi, którzy zasługują na wsparcie i zasługują na ochronę i potrzebują jej więcej niż ty. Czy wiesz, co mam na myśli?

Tak, ale niektórzy aktorzy powiedzieliby, Moja gwiazda wschodzi, nie chcę się w to mieszać.

Może jeśli zatrzymasz się, aby o tym pomyśleć, powstrzyma cię to przed zrobieniem właściwej rzeczy. I wydaje się, że to absolutne minimum. Takie minimum.

Masz na myśli, że post na Instagramie to za mało?

Nie, nie jest. Osobiście mam nadzieję, że skorzystam z okazji, by służyć w prawdziwy sposób. Mam otwarte oczy. Prawda jest taka, że ​​nie sądzę, że robię wystarczająco dużo. Jestem jakby LIB-ER-AL, ale i tam są sprzeczności, bo żyjemy kapitalistycznie. Myślę, że nosimy, wiesz, ciężar tego wstydu?

Ciężar kapitalistycznego wstydu? Fakt, że zarabiasz, jest zły?

Rodzaj?

Odniosłeś sukces w późnej karierze. Konsekwentnie pracowałeś—

Konsekwentnie pracowałam i była to totalna walka w tak typowy sposób, ale zawsze był ktoś, kto był w stanie mnie wykupić – pomóc mi zapłacić czynsz lub zrobić zakupy spożywcze.

Ale teraz musisz kręcić się we wszystkich swoich pieniądzach jak Demi Moore.

[Laughs] Demi Moore w Niemoralna propozycja?

Tak.

nie mam ciało za to. Ona jest w zasadzie jedyną osobą, która może to zrobić. Tak, dostaję gotówkę. Rozrzucam go po całym łóżku i tarzam się w nim.

Wiedziałam. Ale poważnie, co myślisz o swojej niedawnej sławie?

nie dostałem Gra o tron do późnych lat trzydziestych. A zatem, ile razy mi pomogono i ile osób, na których mogłem polegać w naprawdę trudnych chwilach — nigdy więcej nie pozwolę niektórym z nich kupić obiadu. Chcę dbać o ludzi tak samo, jak oni dbali o mnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj