Furbo 360 obraca się, aby śledzić Twojego psa

0
76

Wiesz kiedy rodzice płaczą, że zostawiają dzieci w szkole? Mam tak samo z moimi psami. Często używałem mojej kamery bezpieczeństwa SimpliSafe jako kamery dla zwierząt domowych, aby podglądać szczenięta, kiedy nie było mnie w domu, ale to nie wystarczało. Dostałem powiadomienia, jeśli się poruszali, ale kiedy opuszczali pole widzenia kamery, nie wiedziałem nic więcej. Co by było, gdyby zachorowali w kącie? A jeśli wpadną w coś, w co nie powinni? Martwiło mnie to, co by było, dopóki w końcu nie wypróbowałem Furbo 360.

Ta kamera dla psów może estetycznie przypominać swojego poprzednika z Furbo, ale jedno małe ulepszenie robi różnicę: obraca się. Oryginalny projekt znajduje się teraz na obrotowej podstawie, zwiększając możliwości każdego psiego rodzica do monitorowania swojego psa, gdziekolwiek się znajduje w pokoju. Zachowuje swoje możliwości rzucania smakołykami, co oznacza, że ​​teraz mogę rzucać smakołykami, rozmawiać z moimi psami i obserwować je ze wszystkich stron.

Stary pies, nowe sztuczki

Foto: Furbo

Podobała nam się oryginalna kamera dla zwierząt Furbo, ale jej 160-stopniowe pole widzenia sprawiło, że chcieliśmy więcej. Nowy model 360 pozwala mi obrócić kamerę, aby znaleźć moje psy i skierować ich smakołyki w bardziej konkretnym kierunku. (Nie miałem żadnych kotów, z którymi mógłbym przetestować Furbo, ale nie jest przeznaczony dla kotów.)

360 nie tylko umożliwia obracanie urządzenia z aplikacji mobilnej Furbo, ale kamera zawiera również funkcję automatycznego śledzenia psów. Rozpoznaje ruch Twojego szczeniaka, obracając się, aby podążać za nim w całym pokoju, dzięki czemu nie musisz szukać za każdym razem, gdy otwierasz aplikację. Jest to szczególnie przydatne w przypadku bardziej aktywnych psów, ale może mieć trudności z wykryciem więcej niż jednego futrzastego przyjaciela. Warto również upewnić się, że kamera jest umieszczona wystarczająco wysoko, aby meble nie blokowały widoku.

Aparat ma jakość rozdzielczości 1080 pikseli, która wygląda całkiem wyraźnie, ale Furbo zaktualizował widzenie w nocy kamery z podczerwieni na kolor, dzięki czemu masz teraz wyraźniejszy obraz w słabym świetle. Było to przydatne wieczorami, kiedy biegałem do późna, pozwalając mi upewnić się, że moje dzieci są nadal bezpieczne i zdrowe, jednocześnie przygotowując mnie na wszelkie nieuczciwe miejsca na siusiu w pokoju.

Nadal będziesz widzieć te słodkie „psie selfie”, które zapewniał OG Furbo, a także kilka innych przydatnych funkcji, takich jak kompatybilność z Amazon Alexa — tak, możesz poprosić Alexę, aby poprosiła Furbo o podrzucenie smakołyku — a także dwukierunkowe mikrofony, dzięki którym Słyszy psa i rozmawia z nim. (Nie ma wsparcia Asystenta Google.) Furbo oferuje filmy szkoleniowe i materiały, które pomogą Ci przygotować szczeniaka do tych funkcji, tak aby nie był zaskoczony, gdy przelatuje smakołyk. Moje psy wydawały się zdezorientowane, kiedy z nimi rozmawiałem, ale nigdy nie zastanawiały się nad przekąską.

Psi patrol

Foto: Furbo

Oprócz fizycznego sprzętu Furbo ma opcjonalną usługę subskrypcji o nazwie Dog Nanny (7 USD miesięcznie). Wykorzystuje algorytmy do rozpoznawania zachowania Twojego psa i wysyłania odpowiednich alertów, w tym powiadomień o szczekaniu, alertów osób i uroczego Dziennika Psa, który pokazuje upływ czasu najsłodszych chwil Twojego psa w ciągu dnia. Obserwowanie, jak moje małe munchkiny przechodzą od drzemki do zabawy z prędkością warp, było przezabawne. Teoretycznie system powinien uczyć się od twojego zwierzaka, im dłużej go używasz, czyniąc powiadomienia bardziej szczegółowymi, np. Pies siada. Nie byłem w stanie wypróbować tego wystarczająco długo, aby zobaczyć to w akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj