Galaxy Book2 Pro 360 nie będzie najlepszym urządzeniem 2 w 1 w 2022 roku

0
155

Po parze laptopów, w postaci Galaxy Book Flex i Ion, które pochlebiały oszukiwać, Samsung wstrząsnął prostszą gamą urządzeń Galaxy Book Pro. Zarówno Pro, jak i Pro 360 były maszynami bez dodatków, z naciskiem na jakość wykonania w cienkiej obudowie – i zadziałało. Teraz Samsung powraca z serią kontynuacji, w tym kontynuacją jednego z naszych ulubionych urządzeń 2 w 1, Galaxy Book2 Pro 360. Samsung nie próbował jednak ponownie wymyślać siebie na nowo, z iteracyjnymi aktualizacjami nadrabiającymi wiele nowości w tym najnowszym modelu.

Galaxy Book2 Pro 360 wyraźnie nie jest zaprojektowany do ogłuszania, z dość standardowym wyglądem muszli — a dotyczy to szczególnie prostego srebrnego modelu, który testowałem. Zamiast tego warto docenić jakość urządzenia, a także jego cienkość (11,9 mm) i rozsądną wagę 3,11 funta (1,4 kg). Jednak opcje burgundowe i grafitowe bez przekonania próbują nieco urozmaicić.

Jakość urządzenia zdradza niestety jeden kluczowy zakłopotanie i mniejszy szczypta. Podczas moich testów maszyna wychwyciła niewielkie ślady pod wyświetlaczem. Te ślady nie są aż tak zauważalne, ale ponieważ były przenoszone do iz torby tylko przez nieco ponad tydzień, to rozczarowujące, gdy tak łatwo się pojawiają. Będziesz chciał wziąć dodatkowo, dodatkowy dbaj o ten laptop Samsung, aby zapewnić, że pozostanie nieskazitelny. Powinieneś także mądrze wybrać opcję kolorystyczną. Niebieska wersja dostępna dla zeszłorocznego modelu była czymś w rodzaju magnesu na odciski palców, więc srebrny kolor może być bezpieczną opcją dla schludnego wyglądu.

Cienkość Galaxy Book2 Pro 360 to główny powód, dla którego sprawdza się on tak dobrze jako maszyna 2 w 1. Po przejściu w tryb tabletu nie wydaje się kłopotliwy w trzymaniu i obsłudze, a dotyczy to modelu 15,6-calowego, który testowałem do tej recenzji, więc spodziewałbym się, że mniejsza wersja 13,3-calowa będzie oferować jeszcze więcej komfort w tym zakresie. Ciągle doskonały rysik S Pen jest dołączony do serii Galaxy Book2 Pro 360 i działa szybko i dokładnie w trybie tabletu. Możesz go używać w trybach namiotu lub muszli, ale to nie jest miejsce, w którym rysik działa najlepiej.

Ewolucja nie rozdzielczość

Podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, jakość wyświetlacza jest dużym atutem tego laptopa. Ekran jest niezwykle jasny, niezwykle kolorowy i zapewnia imponujący kontrast. Niektórzy mogą się zdziwić, że Samsung po raz kolejny trzyma się tutaj panelu Full HD, ale brak pikseli nie mówi całej historii. Ten ekran AMOLED jest oszałamiający. A w połączeniu z zawiasem 360 sprawia, że ​​jest to doskonałe urządzenie do oglądania filmów i telewizji, a także przeglądania własnych zdjęć i filmów.

Głośniki zwiększają wrażenia, oferując jeden z najlepszych dźwięków laptopa. Dźwięk kwitnie we właściwych miejscach, nawet w przypadku tak cienkiego urządzenia, a także zachowuje szczegółowość i dokładność przy dużych głośnościach. Nie są do końca na poziomie MacBooka, ale są tam z doskonałymi głośnikami Dell XPS.

Wyświetlacz 16:9 pomaga również w oglądaniu filmów, zmniejszając te czarne paski otaczające Twój ulubiony film. Niemniej jednak ten współczynnik proporcji wydaje się nieaktualny wraz z niektórymi dość masywnymi ramkami, a większość rywali Samsunga przeszła na współczynniki kształtu takie jak 16:10 i 3:2. W związku z tym nie otrzymujesz wyświetlacza bardzo przyjaznego dla produktywności, który zapewnia wyższy ekran, który ściska więcej tekstu.

Użyteczność laptopa Galaxy Book2 Pro 360 jako tabletu to oszczędność. Nie zastępuje bardziej kwadratowego wyświetlacza, ale ustawienie tego urządzenia w orientacji pionowej, w trybie tabletu, zapewnia bardzo wysoki ekran do nawigacji po artykułach i przewijania mediów społecznościowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj