Gdzie w sposób zrównoważony kupować kwiaty online

0
69

Niektóre rzeczy są trudno wysłać na własną rękę. Kwiaty znajdują się na szczycie listy. Są ładne, ale przemysł ma brzydką stronę. Pomiędzy ilością kwiatów wodnych, które muszą rosnąć, niebezpieczeństwami związanymi z pestycydami, potencjałem nieuregulowanych i niesprawiedliwych warunków pracy oraz odległością, jaką pokonują kwiaty, wiele może się nie udać. Kwiaty to także ozdobny prezent z datą ważności, co sprawia, że ​​dążenie do zrównoważonego rozwoju jest jeszcze ważniejsze. Jeśli kupujesz kwiaty przez Internet, mamy kilka wskazówek, jak zachować zrównoważony rozwój bez opróżniania portfela.

Jeśli to możliwe, szukaj rozwiązań, które są sezonowe i pochodzą bezpośrednio z gospodarstw, zwłaszcza tych, które są certyfikowane przez organizacje ekologiczne, takie jak Rainforest Alliance. Kwiaciarnia powinna być w stanie powiedzieć, skąd pochodzą ich kwiaty, a im bliżej domu, tym lepiej. Jeśli nie robisz zakupów za pośrednictwem lokalnej kwiaciarni (w swoim mieście lub u odbiorcy), poszukaj większej usługi, która z nimi współpracuje. Opakowania o minimalnej zawartości, nadające się do recyklingu i kompostowania mogą również pomóc w zapewnieniu ekologicznej dostawy.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Dwie świetne usługi dostarczania kwiatów

Bouqs Co.

Zdjęcie: Bouqs

Bouqs Co.

Osobiście korzystam z tej usługi od lat i nigdy nie miałem złych doświadczeń. Jakość i trwałość dostaw Bouqs jest imponująca i oferuje mnóstwo niedrogich bukietów, które są bardziej charakterystyczne wizualnie niż te, które można znaleźć gdzie indziej. Bouqs współpracuje z farmami, które są weryfikowane przez usługi stron trzecich, takie jak Rainforest Alliance. Jego opakowanie jest minimalne (jednocześnie chroniąc zawartość) i nadaje się do recyklingu. Ceny zaczynają się od 49 USD za zamówienia bez subskrypcji.

Teleflora

Foto: Teleflora

Teleflora

Teleflora współpracuje bezpośrednio z lokalnymi kwiaciarniami, co oznacza, że ​​kompozycje kwiatowe są wykonywane ręcznie i dostarczane, a nie montowane gdzie indziej i wysyłane. Dzięki temu kwiaty są zawsze świeże jak stokrotki. (Przepraszam.) Aranżacje Teleflora zawsze zawierają wazon, co jest miłym akcentem, ponieważ dodany osobno może być drogi. Aranżacje walentynkowe zaczynają się od 50 dolarów.


Wypróbuj suszone kwiaty

Teren

Fotografia: Teren

Teren

Kwiaty są wspaniałe, ale jeśli nie są konserwowane, w końcu więdną i usychają. Terrain jest jednym z niewielu internetowych sprzedawców kwiatów, który oferuje suszone kompozycje. Wianki i bukiety są już doskonale zachowane, a ich ceny są porównywalne ze świeżymi dostawami. Jest to bardziej zrównoważona opcja niż powtarzające się dostawy. Ceny zaczynają się od 28 USD.

Bloom i dziki

Zdjęcie: Bloom and Wild

Bloom and Wild (Wielka Brytania i nie tylko)

Ta usługa stawia na zrównoważony rozwój dzięki opakowaniom nadającym się do kompostowania i recyklingu oraz kładzie nacisk na dostawę neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla. Dostępne są świeże kwiaty, podobnie jak tony suszonych kompozycji kwiatowych. Bloom i Wild działają w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Irlandii i kilku innych krajach, ale nie w USA.


Jeśli możesz, kupuj lokalnie

Najbardziej zrównoważone dostawy kwiatów są realizowane z sezonowych, lokalnych kwiatów i dostarczane na najkrótszą możliwą odległość. To znaczy lokalna kwiaciarnia będzie najlepszym wyborem. Często krajowe usługi dostawy i tak współpracują bezpośrednio z lokalnymi kwiaciarniami, więc istnieje szansa, że ​​fantazyjne aranżacje, które oglądałeś online, będą dostępne w tej samej cenie, jeśli nie taniej. Dostawa jest często tańsza w przypadku bezpośredniej współpracy z lokalną kwiaciarnią.

Zrób to sam

Poza lokalnymi kwiaciarniami możesz odwiedzić szkółkę i samodzielnie wybrać kwiaty. Wykonanie przyciągającego wzrok bukietu jest dość łatwe przy użyciu materiałów ze sklepu z wyrobami rzemieślniczymi (w YouTube jest mnóstwo przydatnych wskazówek). Wazon lub kosz, elementy wypełniające, takie jak koraliki i ładna wstążka, zaprowadzą cię daleko. Dodatkowa premia: każdy uwielbia ręcznie robione prezenty!

Jak zaoszczędzić pieniądze na dostawie kwiatów

Ceny kompozycji kwiatowych nie odzwierciedlają kosztów dodatków, takich jak wazony. Możesz wysłać bukiet bez wazonu lub wybrać mniejszy, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Większość usług dostarczania kwiatów oferuje niewielką zniżkę w zamian za zapisanie się na ich e-maile. Nie bój się też robić zakupów w dziale wyprzedaży — każda renomowana firma dostarczająca kwiaty zapewni, że każda dostawa będzie równie piękna jak ostatnia, niezależnie od rozmiaru i ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj