Instax Mini 12 to najlepszy, najładniejszy aparat natychmiastowy dla początkujących

0
51

Jedyną rzeczą, której nie lubię w Instax 12, jest wygląd. Ciało jest w tym samym duchu, co Mini 11, z rodzajem Boba Rossa, puszystą chmurą, zarówno pod względem kształtu, jak i gamy dostępnych kolorów. Jest zabawny i zabawny, i rozumiem, dlaczego Fuji go używa — zmieniając aparat w przyjazny, przystępny przedmiot. To krzyczy To jest łatwe i przyjemne! Dla takich jak ja, którzy chcą czegoś więcej, no cóż, podobnego do aparatu, zawsze jest Instax Mini 40. A jeśli masz ochotę zaszaleć, Mini 90. Więcej informacji znajdziesz w naszym przewodniku po aparatach natychmiastowych.

Aplikacja

Wraz z Mini 12 firma Fujifilm wydała nową bezpłatną aplikację o nazwie Instax Up. Kluczową funkcją jest to, że „skanuje” (um, fotografuje) twoje wydruki Instax, umożliwiając przechowywanie i udostępnianie ich online. Jeśli masz zdjęcia w innych aplikacjach Instax, możesz je zaimportować do Instax Up, aby wszystko było w jednym miejscu.

Gdy obraz znajdzie się w aplikacji, możesz go edytować za pomocą kilku prostych elementów sterujących, dodawać notatki, a nawet geotagować go za pomocą mapy. Jeśli zgromadzisz pokaźną kolekcję skanów, możesz filtrować i wyszukiwać według rodzaju filmu Instax, daty zeskanowania lub dowolnych dodanych tagów. Możesz także udostępnić obraz dowolnej innej aplikacji w telefonie.

Więc tak, teraz możesz publikować nawet swoje selfie Instax na Instagramie. Tyle jeśli chodzi o namacalność. Rozumiem, rozumiem. Jestem stary i zrzędliwy. Fujifilm bez wątpienia ma mnóstwo badań rynkowych, aby udowodnić inteligencję tego posunięcia. Osobiście usunąłem aplikację, gdy tylko udowodniłem sobie, że działa zgodnie z reklamą.

W moim świecie odbitki Instax to coś, co przykleja się na ścianę za pomocą taśmy. I pozostają tam, dopóki słońce nie wybieli tych chwil z powrotem w nicość, pozostawiając tylko chłodną ciemność wieczoru i te chwile, które wyryliśmy w naszych umysłach. Niezależnie od przypadku, Mini 12 to najtańszy, najłatwiejszy sposób na wejście do świata Instax i pozostaje moim najlepszym wyborem dla każdego, kto chce prostego, niedrogiego i niesamowicie zabawnego aparatu natychmiastowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj