Jak oglądać nominacje do Oscara za najlepszy film 2023

0
81

Podczas emisji filmów do usług przesyłania strumieniowego, które przykuły uwagę podczas zeszłorocznych rozdań Oscarów, większość filmów ubiegających się o nagrodę dla najlepszego filmu na 95. ceremonii rozdania Oscarów miała bardziej tradycyjną premierę w kinach. Dyrektorzy filmowi chętnie wsadzą twój tyłek z powrotem do tego zgniecionego aksamitnego fotela z popcornem za 15 dolarów w dłoni. Mimo kilku mniejszych filmów, jak np Kobiety rozmawiająsą nominowani do nagrody za najlepszy film, przeboje takie jak Avatar: Droga wody I Top Gun: Maverick walczą także o największą nagrodę podczas najgwiezdniejszej nocy Hollywood.

Czy przegapiłeś niektóre z nominowanych filmów podczas ich pierwszej premiery? Na szczęście dla ciebie wszystkie filmy oprócz jednego są teraz dostępne do obejrzenia w połowie na kanapie podczas zabawy ze smartfonem. Zła wiadomość jest taka, że ​​żadna pojedyncza usługa przesyłania strumieniowego nie ma wielu filmów, więc bądź przygotowany na wypożyczenie ich za pośrednictwem usługi wideo na żądanie lub dodanie kolejnej subskrypcji do miesięcznego rachunku, jeśli chcesz zobaczyć wszystkie filmy nominowane do Oscara.

Oto jak obejrzeć (prawie) każdy film, który walczy o najlepszy film na Oscarach 2023:

Wszystko Wszędzie Wszystko naraz

Wszystko Wszędzie Wszystko naraz jest gotowy na grono nagród podczas niedzielnej ceremonii. Od szczerych rozmów, przez slapstickowe żarty, po pytania egzystencjalne — to oryginalny film, który zabiera widzów na szaloną przejażdżkę emocji. Michelle Yeoh walczy o nagrodę dla najlepszej aktorki w roli pierwszoplanowej, dzięki transcendentnemu występowi. Wschodząca gwiazda Stephanie Hsu i legenda branży Jamie Lee Curtis ubiegają się o rolę aktorki drugoplanowej. Streamuj ten z subskrypcją Paramount+ lub Showtime.

Banshee z Inisherin

Banshee z Inisherin opowiada o ciężkim końcu męskiej przyjaźni. Martin McDonagh jest nominowany za reżyserię, a także za oryginalny scenariusz, a Colin Farrell walczy o nagrodę dla najlepszego aktora. Film nominowany jest łącznie do dziewięciu złotych statuetek. Streamuj z subskrypcją HBO Max.

Na zachodzie bez zmian

Na zachodzie bez zmian to film wojenny na podstawie powieści Ericha Marii Remarque’a z 1929 roku o I wojnie światowej. Tekst Remarque’a został po raz pierwszy zaadaptowany rok po publikacji do filmu wyreżyserowanego przez Lewisa Milestone’a. Na zachodzie bez zmian jest nominowany do dziewięciu nagród, a wiele z nich dotyczy bardziej technicznych kategorii, takich jak dźwięk, efekty wizualne i zdjęcia. Przesyłaj strumieniowo z subskrypcją Netflix.

Elvisa

w reżyserii Baza Luhrmanna, Elvisa to film biograficzny, w którym Austin Butler gra tytułowego muzyka. Butler jest nominowany za rolę pierwszoplanową, a Catherine Martin jest gotowa na eleganckie kostiumy. Streamuj z subskrypcją HBO Max.

Smoła

Studium postaci z Cate Blanchett w roli szanowanej dyrygentki oskarżonej o niestosowność seksualną, Smoła jest nominowany do sześciu nagród na Oscarach 2023. Występ Blanchett czyni ją mocną kandydatką do roli aktorki pierwszoplanowej. Wszystko Wszędzie Wszystko naraz jest prawdopodobnym faworytem w niedzielny wieczór, ale nie byłoby to całkowitym szokiem — biorąc pod uwagę uwielbienie krytyków dla filmu — gdyby Smoła odniósł zdenerwowaną wygraną dla najlepszego filmu. Przesyłaj strumieniowo z subskrypcją Peacock.

Fabelmanowie

Fabelmanowie to szczere wejście Stevena Spielberga w gatunek listów miłosnych do Hollywood. Film czerpie z dziecięcych doświadczeń reżysera. W sumie jest nominowany do siedmiu nagród, w tym Michelle Williams dla aktorki pierwszoplanowej. Fabelmanowie można wypożyczyć lub kupić online.

Top Gun: Maverick

Jest scena piłki nożnej plażowej Top Gun: Maverick tak gorący jak ten oryginalny mecz siatkówki Top Gun? Oba są dość spocone, ale to kwestia dyskusyjna. Podczas gdy zadowalająca publiczność kontynuacja raczej nie zdobędzie nagrody dla najlepszego filmu, Lady Gaga i BloodPop’s Chwyć mnie za rękę mógł zdobyć zwycięstwo w kategorii Original Song. Streamuj film z subskrypcją Paramount+.

Trójkąt Smutku

Trójkąt Smutku to satyryczny film o bogatych i pięknych ludziach podczas luksusowego rejsu, który zbłądził w przerażający sposób. Ruben Östlund jest nominowany za reżyserię i oryginalny scenariusz. Jest potężna dawka wymiotujących pocisków. Tak. Przesyłaj strumieniowo z subskrypcją Hulu.

Kobiety rozmawiają

Kobiety rozmawiają to adaptacja powieści kanadyjskiej autorki Miriam Toews, skupiającej się na mennonickich kobietach dyskutujących o tym, co robić po tym, jak wiele osób w społeczności padło ofiarą napaści seksualnej. Oprócz najlepszego filmu, film jest nominowany za scenariusz adaptowany. Możesz przesyłać strumieniowo na Amazon Prime w okresie poprzedzającym nagrody. Po rozdaniu Oscarów film nadal będzie można wypożyczyć lub kupić online.

Avatar: Droga wody

Avatar: Droga wody to kontynuacja najbardziej dochodowego filmu w historii Jamesa Camerona. To jedyny film nominowany do nagrody Best Picture, którego nie można teraz obejrzeć w domu. Czekam na wydanie online i chcę cieszyć się oryginałem Awatara film w międzyczasie? Ten jest dostępny do przesyłania strumieniowego na Disney +.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj