Jak oglądać Oscary 2023

0
104

W 2023 r Oscary pozostają jedną z najbardziej prestiżowych amerykańskich nagród filmowych, pomimo spadków oglądalności. Obszerna relacja WIRED z nominowanych filmów obejmuje przemyślaną analizę Wszystko Wszędzie Wszystko na raz, Czarna Pantera: Wakanda na zawszeI Smołaa także zakulisowe spojrzenie na to, jak filmy osiągają te magiczne efekty specjalne.

Jeśli oglądasz ceremonię rozdania Oscarów w zaciszu swojego salonu, upewnij się, że masz pod ręką mnóstwo przekąsek, kilka drinków w lodówce i wygodny koc w pobliżu. (Dla tych, którzy często zasypiają na kanapie i mogą skorzystać z kilku wskazówek, aby nie zasnąć do nagrody za najlepszy film, zapoznaj się z tym pomocnym artykułem). Niezależnie od tego, czy masz dostęp do telewizji kablowej, czy nie, przygotowaliśmy listę najlepszych sposobów oglądać ceremonię rozdania Oscarów 2023 na żywo i transmitować galę rozdania nagród po jej emisji.

Jak oglądać Oscary

Oscary 2023 będą transmitowane na żywo z Dolby Theatre w Los Angeles 12 marca o godzinie 20:00 czasu wschodniego na antenie ABC. Po zeszłorocznym eksperymencie z wieloma prowadzącymi, nocny komik Jimmy Kimmel powraca jako jedyny gospodarz, który poprowadzi 95. ceremonię rozdania Oscarów. Jeśli masz już abonament telewizji kablowej, który obejmuje ABC, możesz oglądać galę rozdania Oscarów 2023 na telewizorze, na stronie ABC.com lub za pośrednictwem aplikacji ABC na smartfonie.

Widzowie, którzy często oglądają programy w stacjach ABC, CBS, NBC lub FOX, mogą rozważyć zainwestowanie około 60 USD w antenę telewizyjną, która odbiera kanały naziemne. W zależności od lokalnej dostępności możesz transmitować ceremonię wręczenia nagród na żywo w swoim partnerze ABC bez konieczności posiadania jakiejkolwiek subskrypcji.

Innym dobrym wyborem do oglądania prezentacji na żywo z 95. ceremonii rozdania Oscarów bez kabla jest skorzystanie z usługi subskrypcji telewizji na żywo, takiej jak YouTube TV, FuboTV lub Hulu + Live TV. Wszystkie trzy opcje zapewniają co najmniej tygodniowy bezpłatny okres próbny dla nowych użytkowników. Standardowa miesięczna opłata za YouTube TV wynosi 65 USD za ponad 100 kanałów, a nowi członkowie otrzymują obecnie trzy miesiące wprowadzające za 55 USD każdy. FuboTV ma również ponad 100 kanałów i kosztuje 75 USD miesięcznie.

Poleciłbym Hulu + Live TV każdemu, kto ogląda przyzwoitą ilość rozrywki na żądanie wraz z konsumpcją telewizji na żywo. Usługa ma około 85 kanałów. To, czego brakuje Hulu + Live TV w mało znanych kanałach, których prawdopodobnie nigdy nie będziesz oglądać, rekompensuje dostęp z reklamami do Disney +, ESPN + i Hulu za 70 USD miesięcznie. Za 13 USD więcej miesięcznie pakiet można rozszerzyć o Disney + i Hulu bez reklam.

Dodatkowa transmisja na żywo w amerykańskim języku migowym z 95. ceremonii rozdania Oscarów będzie transmitowana na kanale YouTube poświęconym rozdaniu Oscarów.

Chcesz poczekać z jego obejrzeniem do czasu emisji ceremonii wręczenia nagród? Oczekuje się, że ceremonia rozdania Oscarów pojawi się na Hulu w celu transmisji strumieniowej na żądanie następnego dnia.

Jakie filmy są nominowane?

Reżyseria: Daniel Kwan i Daniel Scheinert, Wszystko Wszędzie Wszystko na raz ma największe szanse na wygraną na 95. ceremonii rozdania Oscarów, zdobywając łącznie 11 nominacji, w tym w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, muzyka, kostiumy i aktorka pierwszoplanowa. Banshee z Inisherin I Na zachodzie bez zmian otrzymał po dziewięć nominacji. Z 8 skinieniami, Elvisa film biograficzny jest trzecim najczęściej nominowanym filmem w tegorocznych rozdaniach nagród, z Austinem Butlerem w kategorii aktor pierwszoplanowy. Pozostali kandydaci do nagrody za najlepszy film to Avatar: Droga wody, Bajkomanowie, Smoła, Top Gun: Maverick, Trójkąt SmutkuI Kobiety rozmawiają.

Zastanawiasz się nad obejrzeniem większej liczby najlepszych filmów w domu? Przegląd WIRED, gdzie znaleźć nominowane filmy, wskaże ci właściwy kierunek. Wiele z nich wymaga wypożyczenia wideo na żądanie do oglądania w domu, ale kilka jest dostępnych w ramach usługi przesyłania strumieniowego. (Nowa Awatara nie jest jeszcze dostępny do wypożyczenia w domu). Na zachodzie bez zmian jest na Netflixie, Wszystko Wszędzie Wszystko na raz jest w Showtime i Top Gun: Maverick jest w Paramount Plus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj