Jak pobierać filmy do oglądania offline

0
58

Niezależnie od tego, czy idziesz w podróży lub cierpisz na niejednolity dostęp do Internetu, pobieranie filmów do oglądania w trybie offline zapewnia płynniejsze wrażenia. Wszystkie najlepsze usługi przesyłania strumieniowego oferują sposób pobierania treści do przeglądania w trybie offline. Tutaj przeprowadzimy Cię przez cały proces — z kilkoma dodatkowymi zaleceniami dotyczącymi rozszerzania pamięci urządzenia.

Zanim zaczniemy, będziesz potrzebować połączenia internetowego, aby móc pobierać filmy do odtwarzania w trybie offline. Najlepiej, jeśli masz połączenie przez Wi-Fi. (Upewnij się, że masz również wystarczającą ilość wolnego miejsca na swoim urządzeniu; zwykle możesz to sprawdzić w ustawieniach pamięci.) Niektóre aplikacje umożliwiają również pobieranie za pośrednictwem danych komórkowych, co może być w porządku, jeśli masz nieograniczony plan, ale będzie się to liczyć Twój miesięczny limit danych, a Twoje prędkości mogą zostać ograniczone, jeśli przekroczysz limit.

Zaktualizowano w styczniu 2023 r.: Dodaliśmy instrukcje dla Paramount+ i sprawdziliśmy istniejące instrukcje pod kątem dokładności.

Spis treści

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Jak pobierać filmy z YouTube

Subskrybenci YouTube Premium mogą pobierać filmy na komputer, telefon lub tablet, jeśli zalogują się na swoje konto. Oto jak:

  • Otwórz aplikację YouTube lub odwiedź witrynę youtube.com i znajdź film, który Cię interesuje.
  • Stuknij lub kliknij Pobierać (ikona to strzałka skierowana w dół) pod filmem.
  • Po pobraniu filmu ikona zmieni się w niebieski znacznik wyboru.
  • Możesz uzyskać dostęp do pobranych filmów, otwierając plik Menu (ikona to trzy poziome kreski) w Twojej przeglądarce lub przez Biblioteka kartę w aplikacji, a następnie wybierając Pliki do pobrania.
  • Pobrane filmy można odtwarzać w trybie offline przez maksymalnie 29 dni (w niektórych krajach są one dostępne tylko przez 48 godzin).
  • Aby ustawić jakość pobieranego wideo, przejdź do Ustawienia (przez twoje zdjęcie profilowe), Pliki do pobraniai wybierz Pobierz jakość.

Jak pobierać filmy z Netflix

Abonenci serwisu Netflix mogą pobierać filmy i programy telewizyjne za pomocą aplikacji Netflix na telefonie lub tablecie z systemem Android, iPhonie, iPadzie, iPodzie Touch, tablecie Amazon Fire, tablecie lub komputerze z systemem Windows 10 lub 11 oraz na wybranych modelach Chromebooków i Chromeboksów. Oto jak:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj