Jak rozpocząć pracę w Hive Social

0
25

Ludzie poszukiwali alternatywy sieci społecznościowe na długo przed tym, zanim Elon Musk kupił Twittera i przeszedł w tryb pełnego chaosu. Od BeReal po Gas, wiele nowych opcji cieszyło się przełomowymi chwilami, gdy starsze platformy rozpryskiwały się. Polowanie na realną alternatywę dla Twittera przyspieszyło po tym, jak większość pracowników Twittera została zwolniona lub zdecydowała się odejść. Jedną z platform społecznościowych, która ostatnio zyskała popularność, jest Hive Social. Aha, i wydaje się, że jest prowadzony przez dwoje ludzi.

„Chcesz zobaczyć swoich przyjaciół i rodzinę, więc po prostu uprościliśmy to, a ludziom wydaje się, że naprawdę podoba się chronologiczny kanał” – powiedziała Kassandra Pop, dyrektor generalny Hive Social, w rozmowie z Teen Vogue w 2021 roku. Ogólna struktura Hive przypomina Twittera skrzyżowane z Instagramem. Zmniejszony nacisk na algorytmy jest jednym z głównych wyróżników platformy.

Warto zauważyć, że podstawowe środki bezpieczeństwa i funkcje ułatwień dostępu oczekiwane od głównych platform społecznościowych nie są jeszcze dostępne w Hive. Właściciele smartfonów z Androidem mogą chcieć poczekać na aktualizację, podobnie jak niedawno wydana aplikacja na Androida dużo więcej błędów niż opcja iOS. Warto również zauważyć, że usługa nie ma obecnie interfejsu internetowego: jest tylko mobilna. Możesz śledzić drużynę dalej Świergot lub LinkedIn lub Hive jako, jak można było przewidzieć, @hive, aby otrzymywać aktualizacje w miarę rozwoju platformy.

I tak chcesz doświadczyć, o co tyle szumu w tej chwili? Oto jak dołączyć i kilka wskazówek dla nowych użytkowników.

Jak się zarejestrować

 1. Pobierz aplikację Hive Social ze sklepu Apple App Store lub sklepu Google Play.
 2. Otwórz aplikację i dotknij przycisku z napisem Utwórz konto.
 3. Na następnej stronie wybierz, czy chcesz utworzyć konto przy użyciu adresu e-mail, czy numeru telefonu. Możliwe jest również utworzenie konta z poświadczeniami Apple lub Google.
 4. Następnie może być konieczne wprowadzenie kodu bezpieczeństwa wysłanego na Twój numer telefonu lub adres e-mail.
 5. Następująca strona prosi o Twoją datę urodzenia.
 6. Następnie wybierz nazwę wyświetlaną i nazwę użytkownika. (Pomyśl o swojej nazwie użytkownika jako odpowiedniku uchwytu na Twitterze, chociaż nie jest on unikalny dla Twojego konta).
 7. Wybierz co najmniej trzy tematy, które Cię interesują, takie jak anime, technologia i horror.
 8. Uzyskiwać Rozpocznij eksplorację aby znaleźć i obserwować osoby, które lubisz.
 9. Wybierz kartę z ikoną ula, aby zobaczyć posty osób, które obserwujesz. Ikona lupy to miejsce, w którym możesz znaleźć posty ze społeczności lub wyszukać osoby do obserwowania. Środkowa zakładka służy do tworzenia własnych postów. Następna zakładka na dole służy do powiadomień. A ten po prawej stronie jest dla twojego profilu.

Wskazówki, które pomogą Ci zacząć

 • Jeśli masz problemy z rejestracją przez e-mail, spróbuj zamiast tego użyć swojego numeru telefonu.
 • Treści dla dorosłych są dozwolone, ale musisz je najpierw włączyć. Odwiedź stronę swojego profilu, dotknij koła zębatego ustawień, wybierz Prywatność i bezpieczeństwoa następnie stuknij w Zawartość dla dorosłych patka. Przełącznik musi być po prawej stronie. Każda publikowana nagość musi być oznaczona jako NSFW.
 • Na stronie Prywatność i bezpieczeństwo możesz ustawić swoje konto jako prywatne, aby było widoczne tylko dla obserwujących. Tutaj możesz także wyciszyć określone słowa, kontrolować, kto może komentować Twoje posty i blokować konta.
 • Na stronie ustawień stuknij w Muzyka , aby wybrać, czy utwór na Twojej stronie profilu ma być odtwarzany automatycznie. Pomyśl o tym jak o swojej muzyce do chodzenia. Dodanie pierwszego wyboru piosenki nie kosztuje. Więcej miejsc na utwory jest dostępnych do kupienia.
 • Stuknij ikonę znaku zapytania widoczną na profilu wspólnego obserwatora, aby zadać mu publiczne pytania.
 • Podczas edytowania profilu możesz ustawić zaimki tak, aby były widoczne tylko dla określonych odbiorców.
 • Być może jesteś przyzwyczajony do limitu zdjęć na Twitterze, który ogranicza liczbę zdjęć w poście do 4. Hive pozwala użytkownikom dodawać więcej niż 4 zdjęcia do posta w galerii.
 • Upewnij się, że używasz hashtagów, jeśli chcesz, aby Twój post pojawił się na karcie wykrywania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj