10.4 C
Warszawa
poniedziałek, 26 września, 2022

Jak skonfigurować nowy iPhone

Musisz przeczytać

Jeśli nie znasz tego procesu, nie martw się, to bardzo proste. Podczas konfiguracji pojawi się pytanie, czy chcesz przenieść swój numer ze starego iPhone’a. Gdy wyrazisz zgodę, aktywacja danych komórkowych na nowym iPhonie zajmie minutę lub dwie i możesz już iść. Pamiętaj, że Twoja stara fizyczna karta SIM przestanie działać, gdy to zrobisz.

Jeśli korzystasz z telefonu z Androidem (z obsługą eSIM lub bez), musisz zeskanować kod QR dostarczony przez operatora. Może tak być nawet w przypadku iPhone’a, jeśli masz problemy – po prostu skontaktuj się z operatorem, a on powinien być w stanie szybko rozwiązać problem.

Dodawanie innych kont i ustawianie preferencji

W przeciwnym razie wystarczy spersonalizować swoje preferencje. Chcesz dodać konto e-mail? Iść do Ustawienia, Poczta, Kontai wybierz Dodaj konto. Chcesz dostroić, które aplikacje odświeżają się w tle (i zużywają przy tym baterię)? Zmierzać do Ustawienia, Ogólny, odświeżanie aplikacji w tlei wyłącz swoje małe serce. Chcesz zaoszczędzić czas na formularzach internetowych? Iść do Ustawienia, Safari, Autouzupełnianiei wstępnie załaduj swoje dane kontaktowe. Możesz także włączyć widok procentowy baterii, przechodząc do Ustawienia, Bateria, i włączam Procent baterii.

Twoje nowe urządzenie będzie działać z systemem iOS 16, który oferuje kilka ważnych nowych funkcji, ale powinieneś natychmiast zmienić te ustawienia prywatności.

Ostatnia rekomendacja: pozbądź się bałaganu. iOS umożliwia teraz usuwanie wielu, wielu aplikacji firmy Apple. Zrób to! To wspaniałe uczucie, obiecuję. Mamy nawet wskazówki, jak dostosować ekrany główne Twojego iPhone’a. Aha, i podczas grzebania w oprogramowaniu Apple przejdź do Ustawienia i wtedy Skupiać skorzystać z Nie przeszkadzać tryb, który pozwala ograniczyć ciągły strumień alertów.

Uderzenie w te podstawy powinno rozpocząć właściwą drogę. Kiedy już się osiedlisz, przeczytaj nasze ukryte wskazówki i porady dotyczące iPhone’a, aby uzyskać więcej gadżetów. A jeśli skończysz ze swoim starym iPhonem, przeczytaj nasze instrukcje, jak przywrócić go do ustawień fabrycznych.


Jak skonfigurować całą swoją nową technologię?

Masz fajny gadżet! Masz szczęście kaczko. Teraz musisz to ustawić. Ty biedny soku. Główny przewodnik WIRED może pomóc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img
Najnowsze wiadomości

Niezbędnik przedsiębiorcy. CEIDG tylko w wersji online * Rachunki za energię firmy w domu * Kara umowna w kosztach – nie, a kurs na...

Wniosek o wpisanie firmy w CEIDG tylko online Jeszcze przez 2 lata będzie można na papierze składać wnioski o wpis...
- Reklama -

Więcej podobnych artykułów

- Reklama -