Jak ustawić niestandardowy dzwonek raz na zawsze

0
110

Chyba, że ​​ustawisz Twój telefon jest wyciszony przez większość czasu (a szczerze mówiąc, kto tego nie robi), będziesz często słyszeć swój dzwonek, więc warto wybrać taki, którego lubisz słuchać.

Twój telefon będzie wyposażony w kilka domyślnych dzwonków, ale tak naprawdę możesz użyć dowolnego klipu audio. Co więcej, możesz ustawić różne dzwonki dla różnych kontaktów, dzięki czemu wiesz, kto dzwoni, bez patrzenia na słuchawkę.

Ale o to chodzi: kiedyś było to łatwe, bez względu na to, jaki masz telefon. I nadal jest to proste, jeśli masz urządzenie z Androidem, takie jak telefon Samsung lub Google Pixel. Ale jeśli masz iPhone’a, jest to zaskakująco skomplikowane, z kilkoma krokami, które sprawiają, że chcesz po prostu nie zawracać sobie głowy. Oto jak to zrobić niezależnie od posiadanego urządzenia.

iPhone’a

Aby użyć niestandardowego dzwonka na iPhonie, musi on znajdować się w bibliotece Apple Music. Plik audio nie powinien być zabezpieczony systemem zarządzania prawami cyfrowymi (DRM) i powinien być w formacie MP3 lub MP4. Nie będziemy tutaj zagłębiać się w pełny przewodnik po edycji audio, ale darmowy program, taki jak Audacity, może pomóc w dość łatwym utworzeniu klipu w systemie macOS lub Windows — co, tak, oznacza, że ​​będziesz musiał użyć komputera stacjonarnego, aby upewnij się, że utwór lub plik dźwiękowy można zamienić w dzwonek na iPhone’a.

Następnie musisz uruchomić Apple Music na macOS lub pobrać i zainstalować Apple Music dla Windows, jeśli nie jest jeszcze na twoim komputerze. Używać Plik Następnie Import aby dodać plik dzwonka do biblioteki muzycznej. Znajdź ścieżkę, kliknij ją prawym przyciskiem myszy, wybierz Zdobyć informacjea następnie otwórz plik Opcje patka. Obok Start i Stop musisz określić, kiedy zaczyna się i kończy dźwięk dzwonka.

Aby przygotować dzwonki, wymagane są pewne sztuczki.

Apple za pośrednictwem Davida Nielda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj