Jak wyciszyć wszystkich

0
77

Dawno W pewnym momencie okropne podejście do mediów społecznościowych mogło wciągnąć mnie w kłótnię. W dzisiejszych czasach to po prostu przyspiesza mój zrzędliwy upadek. Moja próba wydostania się z komory echa była krótkotrwałym eksperymentem, który prawie zabił moją wiarę w ludzkość. Pomimo negatywnego wpływu doomscrollingu, pozostaję beznadziejnie uzależniony od telefonu, ale niechętnie usuwam swoje konta w mediach społecznościowych. Na szczęście istnieje inny sposób.

Uwolnij się od sfabrykowanego oburzenia i strachu przed przegapieniem. Życie jest zbyt krótkie, aby poddawać się szaleństwom każdego zbłąkanego krewnego, pijanego przyjaciela lub pół-znajomego. Czas, żebyś nauczył się wyciszać. Skoro już o tym mowa, możesz również zastanowić się, jak kontrolować, kto widzi Twoje posty i jak uporządkować swoje konta w mediach społecznościowych.

Spis treści

 1. Co to jest wyciszanie?
 2. Jak wyciszyć ludzi na Facebooku
 3. Jak wyciszyć ludzi na Twitterze
 4. Jak wyciszyć ludzi na TikTok
 5. Jak wyciszyć ludzi na Instagramie
 6. Jak wyciszyć ludzi na LinkedIn
 7. Jak wyciszyć ludzi w WhatsApp

Gdy wyciszysz kogoś w mediach społecznościowych, przestaniesz widzieć rzeczy, które publikuje w swoim kanale. Wycisz czat, a przestaniesz otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach. Nadal możesz przeglądać ich profil, aby zobaczyć, co publikują, lub otworzyć czat grupowy, aby nadrobić zaległości w wiadomościach. Piękno wyciszania polega na tym, że ludzie, których wyciszasz, nie wiedzą, że ich wyciszyłeś.

Nauczenie się wyciszania osób i grup to najlepszy sposób na uniknięcie potencjalnego konfliktu związanego z usuwaniem znajomych, blokowaniem lub opuszczaniem czatu grupowego. Wyeliminowanie listy znajomych może być zdrowsze i bardziej uczciwe, ale w rzeczywistości usuwanie znajomych i blokowanie może mieć realne konsekwencje. Ludzie się obrażają. Mogą chcieć wiedzieć, dlaczego ich zablokowałeś. Jeśli nie masz ochoty sobie z tym radzić, wyciszenie jest najlepszym rozwiązaniem.

Jak wyciszyć ludzi na Facebooku

Podczas gdy Meta ponownie zastanawia się nad kanałem na Facebooku, wycinanie wszystkich postów, których wolałbyś nie widzieć, nadal wymaga pewnego wkładu. Istnieje kilka sposobów na wyciszenie na Facebooku.

 • Otwórz Facebooka.
 • Przejdź do strony profilu osoby, którą chcesz wyciszyć.
 • Stuknij w Przyjaciele przycisk u góry i wybierz Przestań obserwować z rozwijanego menu.
 • Alternatywnie możesz dotknąć menu (trzy kropki) obok dowolnego posta w swoim kanale, który Ci się nie podoba, i wybrać Odłóż X na 30 dni aby je tymczasowo wyciszyć lub Przestań obserwować wyciszyć je na stałe.
 • Aby wyciszyć historie na Facebooku, po prostu naciśnij i przytrzymaj historię, wybierz Historia Mute Xi wybierz preferowany przedział czasowy (24 godziny, 1 tydzieńLub W sposób nieokreślony).

Możesz także wyciszać i ignorować osoby lub czaty grupowe na Facebooku Messenger. Oto jak:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj