Jak zbudować ogromną bibliotekę gier na PC za darmo

0
121

The Blokada i utrzymujące się skutki pandemii Covid-19, a także nagły spadek cen potężnych kart graficznych do komputerów PC w tym roku doprowadziły do ​​nieoczekiwanego renesansu gier komputerowych.

Argument przeciwko graniu na PC często sprowadza się do tego, że taniej i łatwiej jest poradzić sobie z konsolą do gier wideo niż skonfigurować potężny sprzęt do gier. Ale wielu konsolowych dżokejów płacących pełną cenę za nowe gry może nie być świadomych prostego faktu związanego z grami komputerowymi: możesz uzyskać wiele, wiele najlepszych gier komputerowych ostatnich lat za darmo, bez żadnych zobowiązań i zmniejszyć koszty systemu.

Podczas gdy sklepy Xbox i PlayStation co miesiąc oferują subskrybentom bezpłatne gry, musisz uiścić opłatę, aby uzyskać do nich dostęp i je zachować. Po stronie PC możesz regularnie uzyskiwać dostęp do bezpłatnych gier ze strojów, w tym Epic Game Store, GOG.com, Steam, a nawet Amazon, jeśli masz subskrypcję Prime.

Tworzenie biblioteki gier na PC wymaga cierpliwości i wytrwałości. Na przykład Epic oferuje dwie lub trzy darmowe gry tygodniowo, ale tylko przez ograniczony czas. Po upływie tego czasu gry nie są już darmowe, ale jeśli złapałeś je, gdy były dostępne, możesz je zachować na zawsze. (Lub cokolwiek uchodzi za „na zawsze” w erze licencji cyfrowych.) Musisz tylko pamiętać, aby wracać, aby pobrać gry, które chcesz w tym oknie, założyć bezpłatne konto i zainstalować ich aplikację do uruchamiania gier.

Powinno wynikać z tego, że gry rozdawane za darmo powinny być poniżej normy w branży. Ale tak nie było w przypadku gier w niektórych z tych usług. W samej tylko bibliotece Epic Games zgromadziłem 160 tytułów, w większości darmowych. Pomiędzy nimi: Kontrola, Obcy: Izolacja, Bioshock Infinite: Edycja kompletna, Pogranicza 3, Powstanie Tomb Raider: obchody 20-lecia, NBA2K21, Wewnątrz, Gwiezdne wojny: Eskadry, Sid Meier’s Civilization VI, SUPER GORĄCE, Tylko przyczyna 4oraz XCOM2.

To wystarczająca ilość wysokiej jakości gier, abym był zajęty przez wiele lat; i tak, jestem świadomy, że prawdopodobnie nigdy nie będę miał czasu, aby zagrać we wszystkie.

Rozdania GOG.com są zwykle publikowane przez ograniczony czas na ich stronie głównej i są dodawane do Twojej biblioteki. Nie musisz pobierać ani instalować programu uruchamiającego aplikacje, aby je pobrać. Niektóre darmowe gry oferowane przez GOG obejmują Fallout: New Vegas Ultimate Edition, Śródziemie: Cień Mordoru Edycja gry roku, Wspomnienie, Shantae i klątwa piratai klasyczną grę Harlana Ellisona Nie mam ust i muszę krzyczeć.

Podobnie Amazon Prime Gaming w tym roku umożliwił subskrybentom Prime pobieranie i przechowywanie gier takich jak Menedżer piłkarski 2022, Starcraft: zremasterowany, Maniakalna rezydencja, Far Cry 4oraz Madden NFL 22. Niektóre z tych upominków wypluwają kod, który należy zrealizować w usługach gier, takich jak aplikacja EA lub Ubisoft Store, gdzie te tytuły mogą być również oferowane bezpłatnie przez ograniczony czas. Amazon oferuje również abonentom Prime niektóre gry, w które można grać bezpłatnie w usłudze przesyłania strumieniowego Luna, takie jak Zmierzch oraz Joggernaucia także kody do odblokowania skórek i innej zawartości Legendy Apexa, Deathloop, Robloxi inne popularne gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj