Jak zmienić wygląd ekranu Androida 12 za pomocą programu Repainter?

0
269

Przełącz na Podstawowe kolory i otrzymujesz bardziej standardowy zestaw palet do wyboru, który nie ma nic wspólnego z wybraną tapetą — chociaż te same elementy interfejsu użytkownika są dostosowywane. Wszelkie wprowadzone zmiany są stosowane natychmiast, dzięki czemu możesz od razu zobaczyć, jak wyglądają na telefonie.

W dalszej części tego samego ekranu możesz dostosować wygląd Androida 12 na różne inne sposoby. Możesz zmienić rozmiar siatki aplikacji używanej na ekranach głównych, przełączyć się na ciemny motyw i zastosować wybrany motyw Material You również do ikon skrótów aplikacji — chociaż nie zawsze działa to idealnie z każdą aplikacją.

Instalowanie i używanie programu Repainter

Zainstaluj Repainter na swoim telefonie, a liczba dostępnych opcji dostosowywania wzrośnie, chociaż, jak wspomnieliśmy powyżej, ustawienia, które zobaczysz, będą się różnić w zależności od marki i modelu telefonu. Możesz również zostać poproszony o zainstalowanie oddzielnej (bezpłatnej) aplikacji o nazwie Shizuku, aby pomóc w temacie, jeśli Twój telefon nie jest zrootowany.

Tak jak poprzednio, masz do wyboru dwie opcje kolorystyczne, Tapeta oraz Zwyczaj. Z Repainterem jest o wiele więcej palet kolorów do wyboru w obu kategoriach. Ponownie, kolory interfejsu dostosowują się w miarę dokonywania różnych wyborów. Kiedy jesteś zadowolony ze swojego wyboru, dotknij Gotowy.

Następnie zostaniesz przeniesiony do głównego ekranu Repainter, gdzie możesz zobaczyć paletę kolorów, która została wybrana bardziej szczegółowo za pomocą Zabarwienie patka. Przejdź do karty Ustawienia i możesz dostosować sposób działania programu Repainter na różne sposoby — możesz ustawić sposób wybierania kolorów z wybranej tapety, wybierać różne kolory dla poszczególnych widżetów na ekranie głównym oraz włączać i wyłączać motywy jednym dotknięciem .

Wybierać Ustawienia i wtedy Kolor i naprawdę możesz zagłębić się w kolory, których używasz: możesz zmieniać jasność i jaskrawość kolorów, dodawać przyciemnione tła i nakładać „czyste czarne” tło, które wygląda fantastycznie na ekranach OLED. Niektóre z tych ustawień można dostosować do używanej tapety, dzięki czemu wygląd interfejsu dostosowuje się do tła ekranu głównego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj