Jak znaleźć znajomych z Twittera w Threads

0
103

A co jeśli miałeś miliard obserwujących na Twitterze? Nowa aplikacja Meta, Threads, szybko się rozwija, z 70 milionami rejestracji w ciągu pierwszych kilku dni, zgodnie z tweetem… Mam na myśli post Thread, od dyrektora generalnego Meta, Marka Zuckerberga. Chociaż klimat Threads nie jest dla wszystkich (wiele marek/bardzo Facebook), fajnie jest zacząć od nowa i wypróbować nową aplikację społecznościową w tym samym czasie, co miliony innych użytkowników.

Czy Threads rzeczywiście zabije Twittera? Po pierwsze, aplikacje nie są ludźmi, więc nikt tu nie umiera. Po drugie, aplikacja Threads pochodzi od tej samej firmy, która poszła all-in na Metaverse, więc poczekajmy trochę, zanim złożymy jakiekolwiek twierdzenia o długowieczności. Niezależnie od tego, czy Threads się utrzyma, czy nie, miliony pierwszych użytkowników są zajęte pracą, publikując samoodnoszące się memy i szukając obserwujących w nowej aplikacji.

Chcesz ponownie połączyć się z osobami, z którymi kontaktowałeś się na Twitterze i trochę pogonić za wpływami? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci rozpocząć przebudowę obserwowanych mediów społecznościowych w aplikacji Threads (Android, Apple).

Wysyłaj wiele razy

OK, brzmi to trochę desperacko, ale jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych sposobów pozostawania w kontakcie ze znajomymi z Twittera. Kilka razy wyślij tweeta na temat rejestracji w Threads i udostępnij nowy adres, pod którym znajomi mogą Cię znaleźć, jeśli jest inaczej. Nie bój się używać memów i humoru, a także prostszych próśb.

Połącz swój Instagram

Wysłuchaj mnie. Mimo że obserwowanie, które zbudowałeś na Instagramie, prawdopodobnie znacznie różni się od ludzi, których lubisz na Twitterze, wielu wczesnych użytkowników z dużymi obserwatorami na Threads przenosi swoją społeczność (i niebieski znacznik wyboru) z Instagrama, którego właścicielem jest Meta. Jeśli obserwujesz znajomych na Instagramie, po zarejestrowaniu się w Threads otrzymasz opcję obserwowania wszystkich znajomych na Instagramie, jeśli mają konta w Threads. (A jeśli nie mają go teraz, możesz je automatycznie obserwować, jeśli utworzą je później).

Zanim to zrobisz, wiedz, że po połączeniu kont nie możesz całkowicie usunąć swojego konta Threads bez zniszczenia również Insta. Jest to coś, co firma może zmienić w przyszłości, ale tak jest obecnie skonfigurowana.

Jeśli korzystasz z konta na Instagramie, ale podczas rejestracji nie zdecydujesz się obserwować tych samych osób w Threads, możesz ponownie znaleźć tę opcję. Stuknij w swój profil, a następnie liczbę obserwujących. Następnie przesuń palcem do Następny patka. U góry ekranu dotknij Widzieć wszystko aby znaleźć osoby, które znasz z Instagrama.

Zachowaj publiczne konto

Jeśli chcesz, aby Twoje konto było bardziej powściągliwe, możesz zmienić posty na prywatne, przechodząc do swojego profilu, dotykając dwóch linii w prawym górnym rogu, wybierając Prywatnośća następnie przełączając Profil prywatny opcja po prawej stronie. Dla tych, którzy chcą rozwijać konta poza ich bezpośrednią grupą znajomych, ustawienie konta jako publicznego jest jedynym sposobem, aby posty trafiały do ​​kanału algorytmicznego.

Publiczne lub prywatne, pamiętaj, że Meta zbiera dane osobowe za każdym razem, gdy korzystasz z aplikacji. Oto zestawienie, w jaki sposób gromadzenie danych w Threads wypada w porównaniu z Twitterem i innymi alternatywami.

Wykorzystaj ponownie swoje najlepsze bity

Tak, możesz chcieć wykroić nową postać online dla Threads, ale nie bój się ponownie wykorzystać niektórych swoich poprzednich zdjęć, dowcipów i tematów dyskusji. Gdy dowiesz się, jakiego rodzaju posty pomogą Ci zwiększyć liczbę obserwujących, których szukasz w Threads, poeksperymentuj, zmieniając nieco to, co sprawdzało się w przeszłości.

Wysyłaj i wysyłaj i wysyłaj

Nie przesadzaj. Jeśli dobrze się bawisz w Threads i chcesz przyciągnąć więcej obserwujących, utrzymuj przepływ tych postów. Nie bój się odpowiadać na posty, które Cię rozśmieszają, lub udostępniać coś odkrywczego. Impreza dopiero się zaczyna, a użytkownicy mogą być otwarci na nowe znajomości. (Prawdopodobnie chcą zwiększyć liczbę obserwujących, tak jak ty).

Martwisz się, że spędzasz zbyt dużo czasu w aplikacji? Odwiedź swój profil i dotknij dwóch linii w prawym górnym rogu. Iść do KontoNastępnie Zrób sobie przerwę. Wątki mogą przypominać o dotknięciu trawy po każdych 10, 20 lub 30 kolejnych minutach spędzonych w aplikacji społecznościowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj