Jaką muzykę transmitowałeś w 2022 roku? Oto jak znaleźć swoje podsumowania

0
152

W Apple Music funkcja przeglądu roku 2022 nazywa się Apple Music Replay. Najlepszym miejscem na dostęp do najciekawszych momentów jest Internet: zaloguj się przy użyciu danych logowania Apple ID, a następnie wybierz Zaczynaj oraz Zagraj w rolkę podświetlenia aby zobaczyć muzyczną wycieczkę po Twoich nawykach słuchania z ostatniego roku.

Statystyki podawane przez Apple Music Replay są dość standardowe: liczba minut spędzonych na słuchaniu utworów, utwory, których najczęściej słuchałeś, artyści, których najczęściej słuchałeś, oraz gatunki, na które najbardziej zwracałeś uwagę. Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej informacji o swoich nawykach słuchania.

W rzeczywistych aplikacjach Apple Music – na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne – ta rolka z najważniejszymi momentami nie jest w rzeczywistości dostępna, co wydaje się dziwne. Co znajdziesz w aplikacjach, jeśli otworzysz plik Słuchaj teraz jest listą odtwarzania zawierającą wybór najczęściej odtwarzanych przez Ciebie utworów w ciągu ostatniego roku — możesz dodać ją do swojej biblioteki, jeśli chcesz ją zachować.

Muzyka z Youtube

YouTube Music za pośrednictwem Davida Nielda

Gdy tylko otworzysz YouTube Music, możesz otrzymać zaproszenie do obejrzenia podsumowania 2022 roku.

YouTube Music nazywa podsumowanie podsumowania słuchania na koniec roku, a jeśli otworzysz aplikację w Internecie, powinieneś zobaczyć sekcję Podsumowania. Jeśli go tam nie ma, kliknij swoje zdjęcie profilowe (w prawym górnym rogu). Twój kanał. Zobaczysz podsumowania wiosny, lata, jesieni i zimy, a także całego roku.

Twoja historia słuchania jest podzielona na ulubione utwory, wykonawców i gatunki, a także kilka innych samorodków informacji — na przykład, do ilu utworów wracasz i których słuchasz ponownie lub które wersje na żywo wolisz rok. Otrzymasz także listę odtwarzania ze 100 najlepszymi utworami roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj