Kocham cię. Nienawidzę cię. Nie dzwoń do mnie

0
95

Nasze telefony rządzą nasze życia. Kochamy ich, nienawidzimy ich. Gdzieś głęboko w środku mamy nadzieję, że nigdy nie odejdą. Ale jeśli wierzyć najnowszym danym o sprzedaży, jesteśmy również niesamowicie znudzeni smartfonami – tak znudzeni, że kupujemy ich znacznie mniej niż kiedyś.

W tym tygodniu porozmawiamy o tym, jak wygląda przyszłość smartfonów. Prawdopodobnie staną się bardziej składane, ich funkcje głosowe mogą stać się bardziej rozmowne, a nawet mogą być wyposażone w chip do rozpoznawania nonsensów generowanych przez sztuczną inteligencję i blokowania ich jak spamu. Starszy redaktor WIRED i znany techno-grouser, Jason Kehe, dołącza do naszej rozmowy o przyszłości telefonu i przyszłości naszych dusz.

Pokaż notatki

Przeczytaj wywiady Lauren z pięcioma wybitnymi technologami, którzy przewidują przyszłość telefonu. Ta historia jest częścią naszego pakietu WIRED 30 z okazji 30-lecia naszej publikacji.

Zalecenia

Jason poleca Anaksymander i narodziny nauki autorstwa Carlo Rovellego. Lauren zaleca pływanie, a nie podcasting. Mike poleca Dlaczego buddyzm jest prawdziwy przez Roberta Wrighta.

Jasona Kehe można znaleźć na Twitterze @jkehe. Lauren Goode jest @Lauren Goode. Michael Calore jest @bitwa na przekąski. Bling główną infolinię pod adresem @Laboratorium gadżetów. Producentem programu jest Boone Ashworth (@booneashworth). Nasza muzyka przewodnia jest autorstwa Solar Keys.

Jak słuchać

Zawsze możesz słuchać podcastu z tego tygodnia za pomocą odtwarzacza audio na tej stronie, ale jeśli chcesz bezpłatnie subskrybować każdy odcinek, wykonaj następujące czynności:

Jeśli używasz iPhone’a lub iPada, otwórz aplikację o nazwie Podcasty lub po prostu dotknij tego łącza. Możesz także pobrać aplikację, taką jak Overcast lub Pocket Casts, i wyszukać Gadget Lab. Jeśli używasz Androida, możesz nas znaleźć w aplikacji Podcasty Google, klikając tutaj. Jesteśmy też na Spotify. A jeśli naprawdę tego potrzebujesz, oto kanał RSS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj