Który zegarek Garmin jest dla Ciebie najlepszy?

0
269

W niektórych kręgach słowo „Garmin” jest nie tyle nazwą marki, co określeniem kategorii, np. „Q-Tip” lub „Band-Aid”. Każdy, kto kocha sporty na świeżym powietrzu, może uzyskać przydatne informacje, korzystając z szeregu czujników, funkcji bezpieczeństwa i zaawansowanego oprogramowania, które są dostarczane z każdym zegarkiem Garmin. Kilka innych urządzeń do monitorowania kondycji zbliżyło się do odtworzenia trwałości, możliwości noszenia i niezawodności firmy Garmin, ale firma pozostaje standardem branżowym. W przeciwieństwie do, powiedzmy, Apple Watch, Garminy działają również z iPhone’ami i telefonami z Androidem.

Wiele funkcji, które dopiero niedawno zadebiutowały w innych urządzeniach do monitorowania kondycji, takich jak śledzenie snu, pomiary tlenu we krwi i wykrywanie upadków, jest dostępnych od lat w zegarkach Garmin. W 2022 roku Garmin wypuścił cztery nowe urządzenia do monitorowania kondycji, które testowałem miesiącami. Dodatkowo moje wieloletnie doświadczenie w Garminie sprawia, że ​​ufnie wierzę, że wiem, który Garmin jest dla Ciebie najlepszy.

Po skonfigurowaniu urządzenia Garmin nie zapomnij zapoznać się z naszymi przewodnikami zakupowymi dotyczącymi najlepszych butów boso, najlepszych bezprzewodowych pączków treningowych lub najlepszego sprzętu do wędrówek.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj