Łazienka dla psa zmienia wygląd podkładek na siusiu

0
53

Zdjęcie: Łazienka dla psa

Konfiguracja jest prosta, ale przy szynach mocowanie czterech różnych padów może być czasochłonne, a ich rozmieszczenie może wydawać się niepewne. Zajęło mi trochę czasu, aby dopasować klipsy. To nie koniec świata, że ​​podkładka ześlizgnie się od czasu do czasu, ale kiedy to się stanie, mija się to z celem tego systemu. (Mniejszy problem dla psów, które nie podnoszą nogi i nie potrzebują tego pokrycia od ściany do ściany.)

Uważaj na swój ogon

Doggy Łazienka dostępna jest w dwóch rozmiarach. Wypróbowałem standardowy model, który ma 28 cali głębokości, 20 cali szerokości i 16 cali wysokości. Mój buldog francuski z łatwością mieści się w koszu, ale będziesz chciał zmierzyć swoje futrzane dziecko, aby upewnić się, że kosz jest wystarczająco duży, aby je pomieścić (i potencjalnie uniesioną nogę). Firma oferuje również Doggy Bathroom Mini, która lepiej nadaje się dla mniejszych szczeniąt. Jeśli zdecydujesz się na model standardowy, musisz rozważyć umieszczenie go w domu. Mieszkam w mieszkaniu z jedną sypialnią i trudno mi było znaleźć odpowiednie miejsce na umieszczenie kosza.

Zdjęcie: Haley Sprankle

Zdjęcie: Haley Sprankle

Podkładki do siusiu marki Doggy Łazienka nie są typowymi niebiesko-białymi prześcieradłami. Mają one delikatny wzór szyby i są ukształtowane tak, aby pasowały do ​​wymiarów psiej łazienki. (Zamiast standardowego rozmiaru 22 na 23 cale, są to 27 na 13 cali. Konstrukcja podkładek może być bardziej dyskretna, ale trudniej jest je zastąpić wkładkami zmywalnymi lub podkładkami Wee-Wee innej firmy. dobrą wiadomością jest to, że są bardzo chłonne (zamieniają płyn w żel), mają atraktant, który prowadzi szczenię do siusiu i neutralizują zapachy.

Nie było trudno nakłonić moje psy do skorzystania z toalety w koszu. Oboje używali podpasek, gdy byli młodsi, więc musiało im to wydawać się znajome. Ponadto odkryłem, że gdy moje szczenięta raz gdzieś sikają, prawdopodobnie wracają do tego miejsca raz za razem.

W pokoju jest jeden duży słoń. Musisz umieścić cztery podkładki na siusiu, aby pokryć całą psią łazienkę z zainstalowanymi poręczami, co oznacza, że ​​w zależności od celu twojego psa, być może będziesz musiał wyrzucić wszystkie cztery w tym samym czasie. To marnotrawstwo w porównaniu z jednym lub dwoma podkładkami Wee-Wee, których możesz używać na raz. To nie do końca rekompensuje odpady, ale pocieszeniem może być fakt, że podkładki na siusiu są wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów biodegradowalnych. Pojemnik jest wykonany w 100% z przetworzonego plastiku, a firma twierdzi, że wszystkie zwrócone jednostki zostaną poddane recyklingowi, upcyklingowi lub przekazane w darze.

Podkładki do pee Doggy Łazienka kosztują 44 USD za 100 sztuk, 69 USD za 200 sztuk lub 69 USD za miesięczną subskrypcję (200 sztuk), chociaż możesz wybrać dostawę co jeden, dwa lub trzy miesiące. 150 sztuk Wee-Wee Pads kosztuje około 56 USD na Amazon, więc ta cena wydaje się uczciwa. W dużej mierze zależy to od tego, ile podkładek będziesz regularnie przechodzić.

To zdecydowanie dużo pieniędzy za coś, co prawdopodobnie wygląda jak wystrojony pojemnik do przechowywania. Prawdopodobnie możesz zbudować swój własny mały system za ułamek kosztów, a istnieje kilka alternatyw, ale żadna z nich nie wygląda tak atrakcyjnie jak Łazienka Doggy. Jeśli cena nie jest rażąca dla twojego portfela, dobrze jest mieć miejsce w pomieszczeniu dla twoich szczeniąt, które nie wygląda okropnie. Drzwiczki wielkości psa dobrze do nich pasują, a gumowa podstawa zapobiega poślizgom. Po prostu trudno jest wiedzieć, że za tę samą cenę koty dostają inteligentną kuwetę z łącznością internetową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj