Master & Dynamic MW75 brzmi lepiej niż AirPods Max

0
37

Żywotność baterii jest porównywalna z innymi wysokiej klasy słuchawkami z redukcją szumów i wynosi 32 godziny, a słuchawki są dostarczane z kablem USB-C wewnątrz świetnego futerału z twardą skorupą, który umożliwia podłączenie ich do komputera lub telefonu i działanie jako ich własny, wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy — całkiem niezły dla tych, którzy lubią słuchać wysokiej jakości dźwięku w podróży. Jeśli nie masz portu USB, dostępny jest również konwerter 3,5 mm do standardowego słuchania bez zasilania oraz konwerter ćwierćcalowy do wzmacniaczy słuchawkowych i innych źródeł wyższej klasy. To dwa przewodowe sposoby i jeden bezprzewodowy sposób słuchania MW75, co jest całkiem fajne.

Jakość dźwięku

40-milimetrowe przetworniki berylowe wewnątrz MW75 w połączeniu z doskonałą wbudowaną konwersją cyfrowo-analogową Master & Dynamic zapewniają jedną z najbardziej żywych i przyjemnych scen dźwiękowych, jakie kiedykolwiek słyszałem z pary słuchawek bezprzewodowych.

Myślałem, że AirPods Max brzmiały fantastycznie, ale te w jakiś sposób pobiły ich doskonałą reprodukcję, a MW75 oferuje scenę dźwiękową tak dynamiczną, że można się w niej kąpać. W szczególności bas wyróżnia się spośród wielu innych opcji w tej kategorii, z mocnymi, asertywnymi dźwiękami, które nigdy nie mącą wody dla tonów tuż nad nimi. Jeśli lubisz muzykę z ciężkimi basami, to działa jak czyste płótno, aby usłyszeć to na nowo, z płytami takimi jak 99,9 procent Kaytranady, które przechodzą tak, jak nigdy nie robiły dla mnie w modelach z aktywną redukcją szumów w przeszłości.

Potem znowu, byle co dobrze brzmi przez te słuchawki Uwielbiam słuchać przez nie jazzu, muzyki klasycznej, folkowej i innej muzyki akustycznej, ponieważ wysokie strojenie naprawdę nadaje bezpośredniości, sprawiając, że dźwięk cyfrowo-analogowy brzmi tak, jakby instrumenty były w twoich uszach.

Aplikacja M&D Connect pozwala dostosować tryby redukcji szumów i dźwięków otoczenia, a także bawić się korektorem, ale stwierdziłem, że te słuchawki brzmią najlepiej z redukcją szumów na wysokim poziomie i korektorem ustawionym na standard, jak można się spodziewać, że większość ludzi wyjdzie je po wyjęciu z pudełka. To powiedziawszy, tryb otoczenia może się przydać podczas lotów lub gdy chcesz szybko porozmawiać z ukochaną osobą, zwierzakiem lub współpracownikiem (lub ich kombinacją).

Buu, Hiss

Fotografia: Master & Dynamic

Jakość redukcji szumów jest doskonała, a słuchawki z łatwością eliminują dźwięki mojego systemu HVAC i mojej stukającej mechanicznej klawiatury. Powiedziałbym, że jest tak dobry, jak słyszałem od którejkolwiek z najlepszych marek w ostatnim czasie, chociaż Sony i Bose mogą je nieco zdeklasować, jeśli chodzi o redukcję dźwięku w zakresie średnich tonów. Nadal czasami słyszę wycie mojego filtra powietrza o częstotliwości 600 Hz dzięki algorytmowi Master & Dynamic. Podobnie wbudowane mikrofony są dobre, po prostu nie tak dobre, jak te z Apple i Bose. Nadal są całkowicie użyteczne podczas połączeń.

Jedynym prawdziwym błędem w maści jest to, że MW75 przez cały czas mają niski poziom syczenia z redukcją szumów, słyszalny dla mnie tylko wtedy, gdy nic nie gra. Przypomina mi to bardzo cichy szum taśmy, kiedy nagrywam na sprzęcie analogowym. Jestem zwolenniczką niskoszumowej podłogi i nawet mi to nie przeszkadza (dosłownie znika, gdy tylko słyszę jakąkolwiek muzykę), ale jeśli jesteś typem osoby, która w ogóle nie potrzebuje hałasu, polecam inny para.

Ogólnie rzecz biorąc, bardzo miło spędziłem czas z MW75 i zdecydowanie polecam je zarówno miłośnikom wysokich stawek, jak i aspirującym maniakom audio. Dźwięk jest tak dobry, że mogę wybaczyć trochę syczenia z redukcją szumów, gdy nic nie gra, a fakt, że można ich słuchać na tak wiele sposobów — przewodowo lub bezprzewodowo, z zewnętrznym przetwornikiem cyfrowo-analogowym lub bez — jest całkiem niesamowite. Jeśli lubisz dzwonki i gwizdki, zwłaszcza sposób, w jaki brzmią w wysokiej wierności, to jest to całkiem niesamowita para.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj