Mini masażer Gravity to mała, podgrzewana elektrownia

0
70

Istnieją działka pistoletów do masażu na rynku. Wypróbowałem wiele z nich, a im więcej wychodzi, tym różnice między nimi stają się coraz mniej wyraźne. Ten pochodzi od firmy Gravity, która produkuje niektóre z naszych ulubionych obciążonych koców. Jest kompaktowy, przenośny i nagrzewa się! Ma również cenę, która nie powoduje wytrzeszczu oczu To dużo.

Gravity Move to przenośny masażer, zwany także urządzeniem perkusyjnym, który obciąża mięśnie w celu zwiększenia przepływu krwi i uwolnienia histaminy. Ale w przeciwieństwie do większości przenośnych masażerów, Gravity Move zawiera jeszcze jedną funkcję zwiększającą przepływ krwi: ciepło. Pistolety do masażu z elementem grzewczym (a czasem chłodzącym!) stały się bardziej powszechne, za co jestem wdzięczny. Kiedy budzisz się z bólem pleców, możesz chcieć wyciągnąć poduszkę grzewczą, ale pomocne jest posiadanie narzędzia do nakierowania na to jedno konkretne miejsce.

Podgrzewać

Zdjęcie: Grawitacja

Move jest kompaktowy i waży tylko 1,5 funta, ale nie poświęca funkcji dla rozmiaru. Jego cztery poziomy intensywności zapewniają mocniejszy masaż niż niektóre pełnowymiarowe urządzenia, które wypróbowałem. W rzeczywistości czwarty poziom jest prawdopodobnie przesadą. Poziom pierwszy był dla mnie wystarczająco dobry przez większość czasu.

Jest wyposażony w cztery załączniki, co jest dobrą ilością – chcesz różnorodności, a nie nadmiaru. Wyjątkowa głowica z poduszką powietrzną pomaga złagodzić wrażliwe obszary, ale moją ulubioną jest podgrzewana nasadka. Metalowa głowica Move ma trzy poziomy ciepła, od 95 do 126 stopni Fahrenheita. Ciepła można używać z pulsacją lub z pulsacją.

Zdjęcie: Grawitacja

Można go nawet używać bez mocowania go do pistoletu, czego nigdy wcześniej nie widziałem. Nie chcesz mieć całego urządzenia na biurku, gdy próbujesz złagodzić załamanie szyi? nie musisz! Mały przycisk na spodzie głowy włącza go i dostosowuje poziomy. Ponieważ jest zasilany przez własną wewnętrzną baterię, a nie baterię pistoletu, ma własny port ładowania USB-C, a pudełko jest dostarczane z dwoma przewodami ładującymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj