Najlepsza mysz (i podkładki) dla każdego gracza

0
130

Wybór gry mysz to bardzo osobiste przedsięwzięcie. Ręce każdego są inne, preferencje i potrzeby każdego są inne i wszyscy gramy w różne gry. Właśnie dlatego mamy szczęście, że żyjemy w złotym wieku myszy do gier, gdzie główni producenci wkładają w siebie inżynierskie siły. Rezultatem jest rynek pełen wysokiej jakości, ale stosunkowo niedrogich myszy.

Przetestowałem sporo, zwłaszcza podczas pandemii. Utknięcie w środku oznacza dużo czasu przed komputerem, na pracę i zabawę. Nie potrafię dokładnie powiedzieć, która mysz jest dla Ciebie odpowiednia, ale mogę dać Ci kilka wskazówek. To najlepsze myszy do gier dla każdego rodzaju gracza, a do tego kilka podkładek pod mysz.

Zapoznaj się również z naszymi innymi przewodnikami zakupowymi, takimi jak Najlepsze zestawy słuchawkowe do gier, Najlepsze bezprzewodowe zestawy słuchawkowe do gier i Najlepsze klawiatury, aby uzyskać więcej rekomendacji dotyczących sprzętu.

Zaktualizowano w lutym 2022 r.: mamy tyzaktualizował ceny w całym tekście i dodał podkładkę na biurko Grovemade Wool Felt.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj