Najlepsze akcesoria barowe, których potrzebujesz, aby przygotować idealny napój

0
297

Nikt się nie gromadzi popatrzeć, jak gospodarz nalewa puszkę piwa. Gałki oczne nie zwracają się w stronę domowego barmana, który wrzuca kilka kostek lodu do szklanki i dolewa beczkę whisky. Jednak wyjęcie sprzętu do robienia koktajli na imprezie kradnie show. Mieszanie koktajlu to skomplikowane, dramatyczne wydarzenie i nie zrobisz tego poprawnie, jeśli nie będziesz mieć odpowiedniego sprzętu.

Miałem w życiu więcej złych koktajli, niż pamiętam, a często sprowadza się to do tego, że producent nie wie, jak odmierzyć alkohol, zagnieść stałe składniki lub odcedzić lód. Potrzebujesz pewnej wiedzy, odrobiny doświadczenia i odpowiednich narzędzi, które zebraliśmy poniżej. Zacznij barmę dla swojej rodziny (lub dla siebie) jak profesjonalista.

Koniecznie zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami zakupowymi i przewodnikami po prezentach, takimi jak nasze Boozy Gift Ideas i Gifts for Coffee Lovers podsumowania.

Zaktualizowano w marcu 2022 r.: Dodaliśmy slajdy dotyczące kupowania szafki barowej i ustawiania stanowiska do mieszania koktajli. Rozszerzyliśmy również nasze działy o naczynia do napojów, sitka i tacki na lód.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj