Najlepsze akcesoria winylowe do podrasowania analogowego dźwięku

0
132

Czy właśnie zacząłeś kręcić analogowe audio lub budowałeś kolekcję od lat, dobre akcesoria winylowe mogą przenieść twoją radość – i długowieczność twoich płyt – na wyższy poziom. Spędziłem większą część ostatniej dekady bawiąc się niektórymi z najbardziej chwalonych narzędzi do czyszczenia, konfigurowania i konserwacji gramofonów, a to są moje ulubione. Wiele z tych akcesoriów jest niedrogich i świetnie nadają się na prezenty.

Zanim zanurkujesz głębiej, polecam obejrzeć ten film na odpowiednim ustawieniu gramofonu. Wiele z poniższych akcesoriów ma na celu pomóc Ci w upewnieniu się, że w pełni wykorzystujesz swój sprzęt. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych gramofonach i naszym artykułem instruktażowym na temat ulepszania domowego sprzętu audio.

Zaktualizowano w lutym 2022 r.: Dodaliśmy Ortofon 2M Red, rekordową wagę Big Bena i nowe rozwiązanie do przechowywania płyt.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj