Najlepsze aparaty bezlusterkowe, które poprawią Twoje zdjęcia

0
85

Wiesz, co jest najmniej ważna część robienia świetnego zdjęcia? Bieg. Wizja, którą masz i praca, którą wkładasz w jej realizację, są o wiele ważniejsze.

Nie oznacza to, że sprzęt nie ma znaczenia, po prostu najlepiej nadaje się do obsługi czegoś większego. Dlatego ten przewodnik nie zagłębia się zbytnio w chwasty liczby megapikseli, rozmiarów czujników i podglądania pikseli. Wszystkie te aparaty są w stanie generować niesamowite obrazy. To, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie, zależy bardziej od Twoich potrzeb niż od wielkości czujnika.

Jednak wybór właściwego może być mylący. Spędziłem lata testując dziesiątki aparatów we wszelkiego rodzaju scenariuszach fotografowania, aby znaleźć to, co moim zdaniem jest najlepszym wyborem dla różnych typów fotografów.

Koniecznie sprawdź nasze inne poradniki zakupowe, takie jak najlepsze aparaty kompaktowe, najlepsze torby na aparat i najlepsze aparaty sportowe.

Zaktualizowano w marcu 2023 r.: Dodaliśmy Fujifilm X-T5, nowy Sony A7RV, kilka uwag na temat Panasonic S5II i Nikon Z5 oraz wymieniliśmy wyprzedany Fujifilm X-E4 na X100V.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj