Najlepsze aplikacje do wysyłania SMS-ów na Androida

0
75

Pulse SMS stosuje szyfrowanie typu end-to-end, o ile osoba, z którą wysyłasz SMS-y, również korzysta z Pulse, a dla dodatkowego bezpieczeństwa możesz zabezpieczyć niektóre rozmowy hasłem. Czaty można przypinać na górze interfejsu lub organizować w folderach, a dostępna jest tutaj również potężna funkcja wyszukiwania — jeśli nie pamiętasz dokładnie, kto co i kiedy powiedział, Pulse powinien być w stanie pomóc.

Istnieje duża elastyczność w sposobie wysyłania wiadomości, z zaplanowanymi wiadomościami, opóźnionym wysyłaniem i obsługą automatycznych odpowiedzi. Możesz wrócić do wiadomości później, odkładając je, szybciej redagować wiadomości za pomocą szablonów i stosować motywy do indywidualnych czatów. Pulse SMS naprawdę dużo oferuje oprócz podstawowej obsługi SMS-ów.

Łap SMS-y

Chomp SMS trzyma się podstaw, ale robi to dobrze.

Dzięki uprzejmości Chompa

Chomp SMS jest bardziej prosty niż Pulse SMS — ale dla wielu osób będzie to całkowicie w porządku. Koncentruje się na najważniejszym zadaniu takiej aplikacji, jakim jest wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS, opakowując to wszystko w rozsądny interfejs (jeśli chcesz dodać nieco więcej stylu, istnieje wiele aplikacji dostępne motywy).

Nie oznacza to, że w Chomp SMS nie ma kilku przydatnych funkcji. Na przykład funkcja Szybka odpowiedź umożliwia odpowiadanie na SMS-y w wyskakującej nakładce, dzięki czemu nie musisz opuszczać aplikacji, z której aktualnie korzystasz. Możesz zablokować aplikację za pomocą hasła, aby uzyskać dodatkową prywatność, i możesz w razie potrzeby zaplanuj wysyłanie wiadomości o określonej godzinie i dniu.

Jest tu również zintegrowana opcja tworzenia kopii zapasowych tekstu, ale być może najlepszą częścią Chomp SMS jest to, jak możesz dostosować sposób otrzymywania wiadomości. Poszczególnym kontaktom można przypisać własne dzwonki i wzory wibracji, dzięki czemu zawsze wiesz, kto się kontaktuje, bez konieczności patrzenia na ekran telefonu.

Organizator SMS-ów

SMS Organizer oferuje automatyczne przypomnienia i ciemny motyw.

Dzięki uprzejmości firmy Microsoft

SMS Organizer to „projekt garażowy” firmy Microsoft, co oznacza, że ​​jest to coś w rodzaju pobocznego hobby dla jego programistów. Chociaż może nie mieć profilu bardziej oficjalnych aplikacji Microsoft, SMS Organizer jest nadal regularnie aktualizowany o nowe funkcje i ma wiele do zaoferowania, jeśli potrzebujesz miejsca do prowadzenia rozmów SMS na telefonie z Androidem.

Możesz na przykład otrzymywać przypomnienia generowane automatycznie z wiadomości SMS — o lotach, rachunkach, wycieczkach do kina lub o czymkolwiek, co ma szczegóły zapisane w wiadomości tekstowej. Możesz tworzyć kopie zapasowe tekstów, pisać teksty za pomocą głosu i szybko filtrować listę rozmów, aby zobaczyć nieprzeczytane wiadomości, którymi należy się zająć w pierwszej kolejności.

Podobają nam się również różne dostępne tutaj opcje dostosowywania, od opcji ciemnego motywu po sposób, w jaki możesz bawić się dzwonkami, powiadomieniami i rozmiarem czcionki. Oznaczanie wiadomości gwiazdką jest łatwe, dzięki czemu możesz szybko do nich wracać i blokować spamerów w aplikacji. Wszystko to jest opakowane w zgrabny interfejs, dzięki któremu nawet podstawowy tekst wygląda interesująco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj