Najlepsze bezprzewodowe ładowarki Apple 3 w 1

0
29

Jeśli masz iPhone, AirPods i Apple Watch, gratulacje! Masz świętą trójcę produktów Apple. Ale utrzymywanie zasilania wszystkich tych gadżetów może być denerwujące, ponieważ wszystkie mają oddzielne kable i zastrzeżone rozwiązania do ładowania. Po co zajmować się tymi wszystkimi problemami, skoro jedna bezprzewodowa ładowarka 3 w 1 może pomieścić wszystko? Nasz przewodnik po najlepszych ładowarkach bezprzewodowych zawiera kilka zaleceń, ale jest o wiele więcej świetnych systemów dokowania dla urządzeń Apple. Po miesiącach i latach testów są to nasze ulubione.

Koniecznie przeczytaj nasze inne przewodniki zakupowe, w tym najlepsze akcesoria MagSafe, najlepszy iPhone, najlepszy zegarek Apple, najlepsze bezprzewodowe wkładki douszne oraz nasz przewodnik po Apple One.

Zaktualizowano w marcu 2023 r.: Dodaliśmy ładowarki Otterbox, Zens i Anker, kilka wyróżnień i zaktualizowaliśmy ceny.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj