Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne dla każdego

0
76

Bezprzewodowe słuchawki douszne są jeden z tych pomysłów, które na pierwszy rzut oka wydawały się marzeniem: włóż małe słuchawki do każdego ucha i słuchaj muzyki lub odbieraj połączenia bez żadnych ograniczeń. Pierwsze pąki bezprzewodowe były gigantyczne, umierały po kilku godzinach i miały wiele innych problemów. Czasy się zmieniły. Jest mnóstwo nowych modeli, które brzmią fantastycznie i działają doskonale. Po przetestowaniu dziesiątek w ciągu ostatnich czterech lat, są to nasze ulubione bezprzewodowe wkładki douszne w szerokiej gamie stylów i cen.

Aby uzyskać więcej najlepszych ofert, sprawdź nasze inne przewodniki audio, takie jak najlepsze słuchawki bezprzewodowe, najlepsze słuchawki z redukcją szumów, najlepsze tanie słuchawki, najlepsze wkładki douszne do ćwiczeń i najlepsze słuchawki przewodowe.

Zaktualizowano w marcu 2023 r.: Dodaliśmy słuchawki Anker Soundcore Space A10, Bowers & Wilkins PI7 S2 i Raycon Everyday Earbuds.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj