Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne do ćwiczeń

0
75

Luksusowe słuchawki nauszne są miękkie i wygodne, a do tego świetnie brzmią. Ale w przypadku większości codziennych czynności — ćwiczeń, podróży i włóczenia się po domu, udając, że odkładam rzeczy — zdecydowanie wolę parę wygodnych, trwałych, bezprzewodowych pączków do ćwiczeń. Odkąd zacząłem je testować, ich dźwięk i komfort znacznie się poprawiły. Biegam po szlakach, wędruję, pracuję na swoim podwórku, podnoszę ciężary i oglądam na laptopie nieco zawstydzające filmy z barre i jogą, a wszystko to podczas testowania najlepszych bezprzewodowych słuchawek do ćwiczeń.

Jeśli lubisz słuchać muzyki podczas wspinania się po kamienistych zboczach lub koszenia trawnika, oto kilka ulubionych par WIRED. Nosiliśmy i pociliśmy się na nich wszystkich. Nie widzisz niczego, co Ci się podoba? Sprawdź nasze najlepsze bezprzewodowe wkładki douszne, najlepsze tanie słuchawki, najlepsze głośniki Bluetooth lub inne nasze przewodniki dotyczące zakupów, aby uzyskać więcej.

Zaktualizowano w grudniu 2022 r.: Zaktualizowaliśmy nasze typy, takie jak dodanie nowych słuchawek AirPods Pro i Soundcore firmy Anker, a także zaktualizowaliśmy łącza i ceny w całym tekście.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj