Najlepsze bidety do każdej łazienki i na każdą kieszeń

0
98

Fotele bidetowe są jeden z tych luksusów, bez których możesz żyć szczęśliwie, dopóki nie zdasz sobie sprawy, co tracisz. Moje pierwsze spotkanie miało miejsce w barze z ramenem na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, który sprowadził wysokiej klasy zmywarki Toto z Japonii, gdzie od dziesięcioleci są one częścią codziennego życia. Mogłem być wczesnym użytkownikiem, ale bidety stają się coraz bardziej powszechne w Stanach Zjednoczonych. Sprzedaż Toto w Ameryce podwoiła się w pierwszym kwartale 2020 roku i od tego czasu nadal rośnie. (Pandemia i niesławny brak papieru toaletowego z pewnością odegrały pewną rolę.) Ale może więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę, że amerykańskie nawyki łazienkowe są… obrzydliwe. Pomyśl o tym: kiedy masz na sobie coś, co cuchnie i jest pełne zarazków, czy chcesz to zmyć, czy posmarować kawałkiem papieru?

Dobra, przekonałem cię. Więc co powinieneś kupić? Nigdy strach. Zespół WIRED wymienił wiele desek sedesowych w poszukiwaniu najlepszych bidetów. Spędziliśmy co najmniej tydzień, używając każdego modelu — niektóre znacznie dłużej — i sami zarządzaliśmy instalacjami bez pomocy profesjonalnego hydraulika. Mamy bidety budżetowe, bidety z podgrzewanymi siedziskami i te, które otwierają się automatycznie, radośnie zapraszając do wypróżnienia. Zabezpieczyliśmy twój tyłek.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj