8.4 C
Warszawa
poniedziałek, 26 września, 2022

Najlepsze elektryczne szczoteczki do zębów dla Twoich perłowych bieli

Musisz przeczytać

czas ja wyszło na jaw: nienawidzę myć zębów. Robię to, bo muszę, ale to czasochłonny, niewygodny proces – dwie minuty stojąc przed lustrem mogą czuć się jak wieczność. Mój dentysta twierdzi, że myję też zbyt mocno. I nawet nie zaczynaj od nitkowania.

Elektryczne szczoteczki do zębów ułatwiają całe doświadczenie. Ich wibracje i oscylacje mogą skuteczniej usuwać płytkę nazębną z zębów i dziąseł, a większość modeli szczoteczek ma zegar, który zachęca do szczotkowania przez pełne dwie minuty. Przetestowaliśmy kilka typów, od podstawowych po te fantazyjne z oscylacyjnymi pędzlami i wszystko pomiędzy. Odkryliśmy, że dobry pędzel nie musi kosztować więcej niż kilka Hamiltonów. Poniżej wymieniono najlepsze elektryczne szczoteczki do zębów, które możesz kupić. Mamy również przyjazne dla środowiska opcje nieelektryczne, jeśli nie chcesz mieć kolejnego urządzenia, które musisz ładować.

Raporty Christophera Nulla przyczyniły się do powstania tego przewodnika.

Zaktualizowano w kwietniu 2022 r.: Do naszych wyróżnień dodaliśmy zestaw do pielęgnacji jamy ustnej Izzo i X Pro Elite firmy Oclean. Dodaliśmy również więcej informacji na temat pędzli alternatywnych, w tym nową rekomendację SymplBrush.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img
Najnowsze wiadomości

Niezbędnik przedsiębiorcy. CEIDG tylko w wersji online * Rachunki za energię firmy w domu * Kara umowna w kosztach – nie, a kurs na...

Wniosek o wpisanie firmy w CEIDG tylko online Jeszcze przez 2 lata będzie można na papierze składać wnioski o wpis...
- Reklama -

Więcej podobnych artykułów

- Reklama -