Najlepsze głośniki Bluetooth, które zabiorą Twoją muzykę w dowolne miejsce

0
105

Najlepszy Bluetooth głośniki nadal mają miejsce bliskie i drogie naszym sercom, nawet gdy widzieliśmy lepsze (i bardziej przenośne) inteligentne głośniki wkradające się do wszechświata.

Poproszenie głośnika Amazon Echo lub Google Nest o odtworzenie ulubionego utworu lub poinformowanie o pogodzie jest zabawne i łatwe, ale inteligentne głośniki mają kilka kul — po pierwsze stabilne Wi-Fi. Dzięki (głównie) rezygnacji z asystentów głosowych i radia Wi-Fi, głośniki Bluetooth zyskują mobilność, z możliwością wyjścia poza dom i wytrzymania trudnych warunków, takich jak piaszczysta plaża lub parne jacuzzi Airbnb. Będą również działać z dowolnym smartfonem i brzmią tak dobrze, jak ich odpowiedniki w inteligentnych głośnikach.

W ciągu ostatnich kilku lat przetestowaliśmy setki modeli i możemy z radością powiedzieć, że nadal są jednymi z najlepszych małych urządzeń, jakich można słuchać. Oto nasi ulubieńcy w tej chwili.

Koniecznie sprawdź wszystkie nasze przewodniki zakupowe, w tym najlepsze soundbary, najlepsze bezprzewodowe wkładki douszne i najlepsze inteligentne głośniki.

Zaktualizowano w czerwcu 2023 r.: Dodaliśmy Q Acoustics M20, Sonos Era 100, Sony SRS-XB100 i Positive Grid Spark Go.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj