Najlepsze gry Nintendo Switch dla każdego gracza

0
77

Przełącznik jest jeden z najbardziej udanych i wpływowych systemów Nintendo w historii. Jest coś wyjątkowego w noszeniu urządzenia do gier o jakości konsoli domowej, gdziekolwiek jesteś. Jednak zastanawianie się, w co grać – z każdym rokiem jest coraz trudniejsze, ponieważ lista gier własnych i niezależnych rośnie coraz głębiej.

Na szczęście WIRED ma wielu upartych fanów Nintendo wśród personelu i zebraliśmy się, aby sporządzić listę najlepszych gier Switch. Wymieniliśmy tutaj wersje cyfrowe większości z nich, więc upewnij się, że masz pojemną kartę microSD do przechowywania wszystkich plików gry. (Polecamy ten.) Przeczytaj także nasze Porady i tajemnice dotyczące przełączników, Ulubione akcesoria do przełączników i Oferty pakietów przełączników. A jeśli miałeś szczęście i dokonałeś aktualizacji do przełącznika OLED, oto jak przenieść wszystkie swoje dane.

Zaktualizowano w maju 2023 r.: Dodaliśmy Tears of the Kingdom, It Takes Two, Cosy Grove i Disney Dreamlight Valley.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj