Najlepsze kołdry i szlafroki obciążone dla spokoju i komfortu

0
123

Kochamy być zmiażdżonym do 20 funtów, gdy odpływamy do krainy snów; wylegiwać się na kanapie w obciążonej szacie; lub do skompresowania w skarpetę wielkości ciała (więcej o tym później). Dotyk uwalnia oksytocynę w mózgu. Hormon ten przyczynia się do ogólnego dobrego samopoczucia i zdolności radzenia sobie ze stresem. To jeden z powodów, dla których przewijamy noworodki. Uspokaja nasze pełne niepokoju kości.

Ale nie zawsze mamy kogoś, kto nas ściska. Koce obciążone wykorzystują nacisk, aby symulować uczucie delikatnego trzymania. Jest podobny do maszyny do przytulania, wynalezionej przez Temple Grandin, która wykorzystuje presję, aby uspokoić osoby ze spektrum autyzmu, które nie lubią fizycznego dotyku innych osób. Jeśli masz zaburzenie emocjonalne, nie ma wielu badań naukowych na ten temat, więc powinieneś skonsultować się z lekarzem. Ale moja koleżanka Jaina Gray i ja cierpimy na zaburzenia lękowe, a te koce i szlafroki bardzo nam pomogły.

Przetestowaliśmy kilka; oto najlepsze. Koniecznie sprawdź nasze inne przewodniki, w tym nasze zestawienie produktów, które pomogą ludziom zasnąć, najlepsze maszyny dźwiękowe i najlepsze budziki o wschodzie słońca.

Zaktualizowano w marcu 2022 r.: Dodaliśmy koce Bearaby, Brooklinen, Thera i YMM, a także szatę Thery. Dodaliśmy również informacje o polityce zwrotów każdej firmy i dodaliśmy więcej porad w sekcji Przed zakupem.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj