Najlepsze korektory postawy, które powstrzymają garbienie się

0
29

Garbimy się przy nasze biurka przez co najmniej 40 godzin tygodniowo, a resztę czasu pochylamy nad naszymi telefonami. Wszystko to może mieć wpływ na zdrowie naszych pleców. Zła postawa nie tylko powoduje chwilowy ból i sztywność; może powodować trwałe przeczucie.

Po obejrzeniu zbyt wielu zdjęć, na których jestem w okropnej postawie – moje ramiona są całkowicie zaokrąglone, brzuch jakoś wypchnięty do przodu, a biodra są cofnięte – zastanawiam się, dlaczego ktoś kiedykolwiek dobrowolnie rozmawiał ze mną publicznie. Postanowiłem więc coś z tym zrobić, wypróbowując szelki, koszulki, pasek do jogi, a nawet małe wibrujące urządzenie, które siedzi na plecach.

To najlepsze korektory postawy, jakie wypróbowaliśmy. Żadna z tych opcji nie rozwiąże twoich problemów z dnia na dzień i nie powinieneś odczuwać bólu podczas ich używania. Zacznij od używania ich od 10 do 20 minut dziennie i zwiększaj czas w miarę upływu czasu (i słuchaj wskazówek produktu). Jeśli masz silny ból pleców, garb lub skoliozę, porozmawiaj ze swoim lekarzem przed wypróbowaniem jakichkolwiek korektorów postawy.

Zaktualizowano w lipcu 2023 r.: jako opcję dodaliśmy stanik Etalon Posture. Usunęliśmy również opcje, które nie są już dostępne.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj