Najlepsze laptopy do pracy i zabawy, gdziekolwiek jesteś

0
100

Kupię dowolnego laptopa to duża decyzja. Możesz używać go przez kilka lat, zanim kupisz inny, a do wyboru jest wiele marek, modeli i konfiguracji chipów. Na szczęście dla Ciebie przetestowaliśmy wiele nowych wersji w ciągu ostatniego roku. Oto nasze najlepsze typy laptopów, które możesz teraz kupić.

Jeśli nie wiesz dokładnie, czego potrzebujesz lub co oznacza żargon sprzętowy, koniecznie przeczytaj nasz przewodnik Jak kupić laptopa. I sprawdź nasze wiele innych przewodników komputerowych, w tym najlepsze MacBooki, najlepsze tanie laptopy, najlepsze laptopy do gier i najlepsze plecaki na laptopa.

Aktualizacja z lipca 2023 r.: dodaliśmy najnowszy laptop Framework, MacBook Air, LG Gram SuperSlim, Asus Zenbook 14, Lenovo Yoga Book 9i i Lenovo IdeaPad 5.

Specjalna oferta dla czytników Gear: Dostawać PRZEWODOWY za jedyne 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.kom, pełny zasięg Gear i biuletyny tylko dla subskrybentów. Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Scott Gilbertson, Brenda Stolyar, Christopher Null, Adam Speight i Andrew Williams przyczynili się do powstania tego przewodnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj